علیزاده: نه قهرمانی نیم فصل می‌خواهیم نه رکورد!

هافبک گل گهر می‌گوید در سالهای اخیر بسیاری از قهرمان‌های نیم فصل در پیام رتبه نامطلوبی کسب کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گل‌گهر یک بازی دیگر را هم با پیروزی پشت سر گذاشت تا پایان هفته نهم لیگ برتر ایران صدرنشین شود و در دومین فصل حضور با امیر قلعه نویی در یک مدعی خود را نشان دهد. علیرضا علیزاده هافبک تیم گل‌گهر که توانایی بازی در پست دفاع مرکزی را هم دارد، در مورد پیروزی دو بر یک مقابل پدیده و صدرنشینی این تیم به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی سنگین بود و پدیده هفته های گذشته نشان داده بود تیم منسجم و خوبی است و حقشان نیست که این جای جدول باشند امیدوارم که در ادامه راه موفق باشند. 

او در مورد صدرنشینی ادامه داد: در مورد  صدرنشینی خیلی زود است که صحبت کنیم. سه تیم ۱۹ امتیازی داریم و امتیاز سایر تیم ها به هم نزدیک است. زود است که در مورد صدرنشینی مطلق یا قهرمانی نیم فصل صحبت کنیم ولی با بازی‌هایی که انجام دادیم حق مان این است که بالای جدول باشیم ولی از  قدیم هم می‌گویند که به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند. خیلی از تیم ها بودند که در سال های گذشته قهرمان نیم فصل شدند ولی در پایان فصل جایگاه خوبی نداشتند. ما واقعاً خوشبین هستیم که این اتفاق برای ما نیفتد چون تیم خوب و یکدستی هستیم. 

هافبک دفاعی گل گهر  در مورد آمار خوب این تیم در گل خورده و گل زده گفت: ما به دنبال رکورد شکنی نیستیم. تیم ما سراسر حمله است و با اینکه خیلی پر تعداد در حملات شرکت می‌کنیم تعداد گل خورده ما به نسبت کم بوده. امیدوارم که همین روند را ادامه بدهیم زیرا گل نخوردن مهمترین حسن است. از آن طرف کادرفنی به خصوص امیر خان از ما می‌خواهد که زیاد حمله کنیم.

علیزاده در پایان در مورد دیدار پیش رو با فولاد افزود: بازیکنان فولاد چند سالی است که در کنار هم هستند.به نظرم بازی خوب و جانداری از آب درمی آید و در سیرجان هم هست. بازی سختی برای ما و فولادی ها است و امیدوارم که با ۳ امتیاز بیرون بیاییم و بتوانیم بالای جدول بمانیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران علیرضا علیزاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال