علیزاده: یونس زودتر پیش ما برگرد

هافبک باتجربه گل‌گهر سیرجان معتقد است تا هفته دهم طول می کشد جدول مسابقات شکل واقعی خود را پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا علیزاده در مورد شرایط گل‌گهر سیرجان به خبرنگار ما گفت:  بازی ها خیلی منسجم و رو به جلو بود به نظرم در آن یکی دو بازی که نتیجه گرفتیم هم می توانستیم پیروز شویم و شرایط مان را بهتر کنیم ولی همین که روند رو به رشدی داشتیم می‌تواند نکته مثبتی برای تیم ما باشد.


او در مورد اضافه شدن احمد موسوی و اریک ادامه داد: احمد فوتبالیست خیلی خوبی است و در تیم‌های بزرگ بازی کرده و در گل گهر هم بوده و با شرایط این تیم آشنا است و به نظر می‌تواند به ما کمک کند و اریک هم که یک بازیکن رزومه دار خوب خارجی است و انشاالله بتوانیم در کنار هم هماهنگ خوبی داشته باشیم و در نهایت به اهداف گل‌گهر کمک کنیم.


هافبک دفاعی آبی‌پوشان سیرجان در خصوص مصدومیت یونس شاکری و اینکه آیا غیبتش به تیم ضربه میزند یا خیر گفت: جا دارد در همین جا از تمام زحماتی که یونس در دو سه سال اخیر برای گل گهر کشیده تشکر کنیم. او مهره خیلی خوبی هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی است. یونس یکی از بهترین های ما بوده و جایش خیلی خالی است و گل های حساسی برای ما‌ زده و امیدوارم هرچه زودتر مصدومیتش خوب شود و برگردد.


علیراذه در پایان در خصوص این که با توجه به رتبه چهارمی گل‌گهر در پایان فصل آنها چه رتبه ای  کسب خواهند کرد افزود: الان خیلی زود است در مورد جدول صحبت کنیم. به قول  فوتبالی ها تا هفته دهم جدول شکل واقعی ندارد. امیدوارم که در پایان فصل رتبه خوبی داشته باشیم و به آن چیزی که حق مان است برسیم. سال گذشته هم خیلی خوب کار کردیم ولی امسال تیم منسجم تر و یکدست تری داریم. امیدوارم  اتفاق خیلی خوب برای ما رخ بدهد.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران علیرضا علیزاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال