علیپور، پنالتی را به منشا نداد

پنالتی را من می زنم. این جمله ای ا ......

«پنالتی را من می زنم». این جمله ای است که در هر بازی پرسپولیس که داور به سود این تیم پنالتی اعلام می کند از زبان چند بازیکن قرمزها شنیده می شود.

در پرسپولیس سال هاست که هیچ قانون ثابتی برای پنالتی زدن وجود ندارد. هر سال در ابتدای فصل یک پنالتی زن مشخص می شود و تا پایان فصل آن نام به ده نام دیگر تغییر پیدا می کند. مثل این فصل که پرسپولیس با فرشاد احمدزاده شروع کرد اما بعد از منشا حالا به علیپور رسیده است. به همین دلیل است که داستان «من بزنم» در همه بازی های پرسپولیس تکرار می شود و پنالتی را آن کسی می زند که بتواند طرف مقابلش را قانع کند! مثل دربی که علیپور پنالتی را زد چون توانست منشا را قانع کند.

منشا بعد از گل کردن اولین پنالتی در قرمزها این وعده را داد که در نهایت بلاتکلیفی در وضعیت پنالتی زنان پرسپولیس قرار است تمام شود اما او در بازی مقابل استقلال خوزستان پنالتی تیمش را از دست داد تا همه داستان به اولش بازگردد. علیپور بعد از آن در بازی مقابل نفت تهران در جام حذفی یک پنالتی موفقیت آمیز زد تا در دربی شانس بیشتری برای ایستادن پشت توپ داشته باشد و برنده دوئل من پنالتی بزنم در این بازی حساس شود. تا اطلاع ثانوی شاید پنالتی زن پرسپولیس نامش علی علیپور باشد، تا زمانی که شاید او هم توپ را به آسمان بکوبد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال