Banner

علیپور الگوی مهاجم جدید پرسپولیس!

بازیکن با استعداد و گلزن تیم فوتبال پرسپولیس که در بازیهای دوستانه عملکرد مثبتی نیز از خود بر جای گذاشته است، علی علیپور را به عنوان الگوی خود انتخاب کرده است....

به گزارش مدال، دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران در ورزشگاه شهید کاظمی در حالی با تساوی دو بر دو به پایان رسید که مهدی عبدی یکی از بهترین‌های تیم کالدرون بود. عبدی یک گل زد و در طول این بازی دوستانه هم ازجمله برترین‌ها بود.
* بازی مقابل نساجی مازندران چطور بود؟
نساجی مازندران تیم شهرم است. همه ما مازندرانی‌ها این تیم را دوست داریم و در این بازی دوستانه هم نشان داد تیم خوبی است. 
* یک گل هم با سر زدی؟
گل زدم ولی خیلی خوشحالی نکردم، چون تیم شهرم است. 
* بازی چطور بود؟
یک بازی دوستانه ولی سنگین بود که هر دو تیم محک خوبی خوردند. 
* می‌دانیم قائمشهری هستی. این شهر سرشار از استعداد است و بزرگان زیادی هم به فوتبال ایران معرفی کرده است. الگوی تو در فوتبال کیست؟
الگوی من کنارم در پرسپولیس بازی می‌کند!
* چه کسی؟
علی علیپور همشهری و الگوی من است. همیشه به‌عنوان یک بزرگتر مرا راهنمایی می‌کند و حالا فرصتی شده که از طریق همین تریبون از محبت‌های علی‌آقا، آقاسید (جلال حسینی)، آقا شجاع، آقا امید و بقیه بزرگتر‌های تیم تشکر می‌کنم. حتی تمرین کردن در تیم بزرگ پرسپولیس سخت است ولی این دوستان به من لطف دارند و کمک می‌کنند. 
* شایعه‌ای هم قبل از بازی دوستانه با نساجی مطرح شده بود که کالدرون، تو و احمدوند را نمی‌خواهد؟
من افتخار می‌کنم که شاگرد آقای گابریل کالدرون هستم. به شایعات هم توجه نمی‌کنم و نهایت تلاش خودم را به خرج می‌دهم که رضایت کادر فنی را جلب کنم. 
* فکر می‌کنی در لیگ برتر هم مثل دیدار‌های تدارکاتی و دوستانه به تو بازی برسد؟
همه‌چیز بستگی به نظر سرمربی دارد. فعلاً با تمام وجود و انرژی تمرین می‌کنم و باقی اش دیگر دست خداست. به‌عنوان یک بازیکن جوان هیچ ادعایی ندارم و افتخار می‌کنم عضو کوچکی از این تیم بزرگ هستم. خدا را هم شکر می‌کنم بین این همه جوان این فرصت نصیب من شده و امیدوارم مربیان و هواداران پرسپولیس را سربلند کنم.

بیشتر بخوانید:
کالدرون با هیچکس تعارف ندارد

تگ ها


عبدی پرسپولیس عبدی مهاجم جوان پرسپولیس مهاجم جوان_پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال