علیپور: امتیاز گرفتن به این شکل مفت نمی‌ارزد! همین که جان سالم به در بردیم،جای شکر دارد

علی علیپور مهاجم پرسپولیس درباره حواشی بازی با استقلال خوزستان گفت: آقای یزدی؛ با سنگپرانی امتیاز گرفتید نه سنگتمام تماشاگران! به گزارش مدال به نقل ازخبرورزشی،چرا کسی به فکر نیست؟ ما که برای فوتبال و ورزش به اهواز رفته بودیم و نه ......

علی علیپور مهاجم پرسپولیس درباره حواشی بازی با استقلال خوزستان گفت: آقای یزدی؛ با سنگ‌پرانی امتیاز گرفتید نه سنگ‌تمام تماشاگران!
به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، چرا کسی به فکر نیست؟ ما که برای فوتبال و ورزش به اهواز رفته بودیم و نه جنگ و دعوا! متأسفانه هیچ‌کس هم جوابگو نیست. ما در آن شرایط اصلاً نمی‌توانستیم بازی کنیم، چه رسد به اینکه به برد و گلزنی فکر کنیم، چون امنیت جانی نداشتیم.
از همان اولی که وارد اهواز شدیم و پس از خروج از فرودگاه به اتوبوس ما حمله شد و...  
این تازه‌ترین حرف‌های علی علیپور مهاجم پرسپولیس است که در رابطه با بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس بر زبان آورد. باقی صحبت‌های علیپور را در زیر می‌خوانید؛
* به عنوان سؤال اول، به نظرت مقصر اصلی اتفاقات اهواز چه کسی بود؟
به هرحال خیلی‌ها مقصر بودند، اما به نظر من مقصر اصلی بوقچی باشگاه خودمان بود. چرا او به خودش اجازه می‌دهد به حریف توهین کند که کار به اینجا بکشد. همین اشتباهات گذشته باعث شد ما سه امتیاز راحت را از دست بدهیم.
* ظاهراً اولین سنگ هم به شیشه تو خورد. درست می‌گوییم؟
بله، درست همان‌جایی که من در اتوبوس نشسته بودم، سنگ خورد و شیشه شکست. باور کنید هنوز هم صدای شکستن شیشه اتوبوس توی گوشم است. آخر این کار‌ها یعنی چه؟ اگر کسی کشته می‌شد، چه‌کار می‌کردید؟ چه کسی جوابگو بود؟
* مثل اینکه هنوز هم ناراحتی؟
بحث ناراحتی نیست بلکه آنچه اهمیت دارد، جان انسان‌هاست. آقایانی که سنگ پرتاب می‌کنید، چگونه وجدان شما آرام می‌شود؟ آیا این کار‌ها درست است.
* شاید همان‌طور که گفتی، همه چیز به همان اتفاقات بازی با فولاد خوزستان و سنگ‌پرانی و درگیری تماشاگران پرسپولیس در هفته دوم لیگ برگردد؟
گفتم که مقصر اصلی، بوقچی باشگاه خودمان بود. آخر چرا وقتی ۳ گل از فولاد جلو بودیم، باید هواداران حریف را عصبانی کنند؟
* به نظر می‌رسید هواداران حریف برای انتقام هواداران همشهری خود به استادیوم غدیرآمده بودند. این‌طور نیست؟
دقیقاً همین‌طور است. این تعدادی که برای تماشای بازی ما با استقلال خوزستان آمده بودند، فقط برای انتقام به استادیوم آمده بودند و مفت‌مفت سه امتیاز پرید.
* فکر می‌کنی کمیته انضباطی چه برخوردی با خاطیان داشته باشد؟
چه اتفاقی می‌افتد؟ فوقش هواداران استقلال خوزستان را محروم می‌کنند. یک بازی بعدی که اصلاً معلوم نیست چند نفر بیایند یا نیایند. دودش مستقیم توی چشم پرسپولیس رفت. واقعاً مانده‌ام که مگر برای جنگ رفته بودیم که این اتفاقات افتاد!
* داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان بعد از بازی مصاحبه کرد و گفت که هواداران اهوازی برای تیمش سنگ‌تمام گذاشته‌اند. نظری نداری؟
واقعاً متأسفم! آقای یزدی، این عده از طرفداران استقلال خوزستان سنگ‌پرانی کردند نه اینکه سنگ‌تمام گذاشتند! این‌جور امتیاز گرفتن مفت نمی‌ارزد!
* برای دومین هفته متوالی موفق به گلزنی نشدی. توضیحی می‌دهی؟
در آن شرایط همین که جان سالم به در بردیم، جای شکر دارد. گلزنی پیشکش! البته شرایط به گونه‌ای نبود که حتی بتوانیم به یکدیگر پاس سالم بدهیم و کار برای هافبک‌های ما سخت بود. توپی هم نمی‌رسید و خلاصه آنکه عجیب‌ترین بازی‌ای بود که من دیدم هرچند پیش از این دو مرتبه در مسجدسلیمان و همین اهواز چنین شرایطی را تجربه کرده بودم.
 
 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال