علیپور: برانکو تصمیم می‌گیرد پنالتی بزنم یا نزنم

امشب ساعت ۲۰ شاگردان برانکو در حالی در امارات به مصاف الاهلی عربستان می‌روند که پرسپولیس بازی قبلی خود را با اشتباه فاحش داوران به السد قطر باخته است....

امشب ساعت ۲۰ شاگردان برانکو در حالی در امارات به مصاف الاهلی عربستان می‌روند که پرسپولیس بازی قبلی خود را با اشتباه فاحش داوران به السد قطر باخته است.

به گزارش مدال،پرسپولیس اگر می‌خواهد در آسیا بماند و شانس خود را برای صعود به مرحله بالاتر افزایش بدهد باید مقابل این الاهلی عربستان به برتری برسد. فراموش هم نباید کرد پرسپولیس نایب‌قهرمان فصل گذشته آسیاست و حالا همه انتظار دارند دوباره به فینال لیگ قهرمانان و حتی به عنوان قهرمانی برسد. 
شاید بتوان گفت امید اصلی پرسپولیس برای گلزنی در این دیدار حساس علی علیپور باشد که به رغم سن کم، یکی از بازیکنان باتجربه برانکو در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود. او علاوه بر جوانی و دوندگی از شم گلزنی بالایی برخوردار بوده و صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر محسوب می‌شود.

علیپور در مورد این بازی می‌گوید: شک نکنید بازی بسیار سختی پیش روی ماست. فراموش نکنید همین الاهلی عربستان موفق شده السد پرمهره و قدرتمند را با ۲ گل شکست بدهد و کار دشواری پیش رو داریم. او ادامه می‌دهد: امیدوارم هموطنان ایرانی مقیم دبی و امارات، پرسپولیس را تنها نگذارند. ایرانیان مقیم امارات همیشه در این کشور حامی پرسپولیس و نمایندگان فوتبال باشگاهی کشورمان بوده‌اند و این بار نیز امیدوارم به ورزشگاه آمده و پرسپولیس را تشویق کنند. 
علیپور که در آخرین بازی پرسپولیس مقابل پیکان ضربه پنالتی‌اش را هدر داد در خصوص اینکه باز هم پشت ضربه پنالتی احتمالی می‌ایستد یا نه؟ تأکید می‌کند: آقای برانکو تصمیم می‌گیرد من پنالتی بزنم یا نزنم و به عنوان یک بازیکن، تابع تصمیم سرمربی پرسپولیس هستم. مهاجم اول پرسپولیس در پایان در مورد گلزنی‌اش برابر الاهلی عربستان می‌گوید: همیشه گفته‌ام و شاید این جمله تکراری باشد، اما گل زدن من یا گل نزدن من علی علیپور مهم نیست. آنچه اهمیت دارد موفقیت پرسپولیس است. پرسپولیس یک تیم است و قهرمانی دو سال اخیر لیگ برتر و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز مدیون همین وحدت تیمی است. امیدوارم بتوانیم دست پر از امارات برگشته و دل هواداران پرشمار پرسپولیس را شاد کنیم.