علیپور: فعلا نه، حرفهایم بماند بعد از جلسه فردا با ایرج عرب

علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط روحی و روانی خود و همچنین وضعیت شاگردان کالدرون صحبت کرد‌...

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه انگیزه نداشته باشم را به هیچ‌وجه نمی‌پذیرم. امسال خیلی هم انگیزه دارم و باید خودم را به تیم ملی و آقای ویلموتس هم نشان بدهم
به گزارش مدال، اردوی پرسپولیس در ترکیه به پایان رسید و کاروان سرخپوشان به تهران بازگشت. دیروز بلافاصله پس از بازگشت پرسپولیسی‌ها اخباری در خصوص علی علیپور در فضای مجازی و برخی کانال‌ها منتشر شد که مهاجم اول پرسپولیس بی‌انگیزه و شل (!) تمرین کرده، چون قصد دارد به اروپا برود. همچنین این کانال‌ها مدعی شدند اگر گابریل کالدرون در خط حمله دو مهاجم سرحال داشت علیپور را همچون سروش رفیعی و شایان مصلح کنار می‌گذاشت و... 
دیروز حوالی ظهر توانستیم با این مهاجم قائمشهری به صورت تلفنی صحبت کنیم. علیپور ضمن تکذیب این اخبار حرف‌هایی به ما زد که می‌خوانید.
* از نظر روحی و انگیزشی شرایط مطلوبی داری؟
صددرصد، هم از لحاظ روحی و هم جسمی بسیار خوب و سرحال هستم و انگیزه بالایی هم دارم ولی چرا این سؤال را پرسیدی؟
* با کسی مشکلی نداری؟
نه! ماجرا چیست؟
* نشنیدی که برخی کانال‌ها در فضای مجازی چی نوشته‌اند؟
‌چی نوشته‌اند؟
* اینکه علی علیپور انگیزه‌ای برای بازی در پرسپولیس ندارد و در ترکیه سرحال تمرین نکرده است!
مگر آنجا بوده‌اند که چنین حرفی می‌زنند؟ مگر تمرینات من در ترکیه را دیده‌اند؟ شما خودت مرا می‌شناسی و می‌دانی همیشه در تمرین و مسابقه تلاش می‌کنم و کم نمی‌گذارم. البته خوب می‌دانم چه جریانی این حرف‌ها و اخبار الکی را منتشر می‌کند. 
* چه جریانی؟!
ولش کن اهمیت ندارد. آنچه برای من اهمیت دارد هواداران واقعی پرسپولیس هستند. کسانی که می‌دانند علی علیپور چگونه بازیکنی است و هرگز برای پرسپولیس کم نگذاشته و نمی‌گذارد. 
* بالاخره قضیه پرسپولیس و تو به کجا کشیده شد؟ ماندنی هستی دیگر؟
من روز سه‌شنبه با آقای عرب جلسه دارم و ان‌شا‌ءا... همه چیز به خوبی جلو برود، اما اینکه انگیزه نداشته باشم را به هیچ‌وجه نمی‌پذیرم. امسال خیلی هم انگیزه دارم و باید خودم را به تیم ملی و آقای ویلموتس هم نشان بدهم. 
* می‌توانی بگویی محور صحبت‌های جلسه روز سه‌شنبه تو با ایرج عرب چیست؟ رفتن و لژیونر شدن یا ماندن؟
اگر اجازه بدهید پس از جلسه روز سه‌شنبه به این سؤال شما جواب بدهم. البته از شما و همه دوستان رسانه‌ای می‌خواهم گمانه‌زنی نکنند کما اینکه همیشه رسانه‌ها به من لطف داشته‌اند. متأسفانه فضای مجازی این روز‌های کشورمان بی‌در و پیکر است و هیچ نظارتی بر آن نیست. هر چیزی یا مطلبی هم که بخواهند منتشر می‌کنند. مطرح کردن این موضوع و شایعات کذب مثل بی‌انگیزگی من نیز محصول همین ذهن‌های بیمار در فضای مجازی است که به آن اهمیتی نمی‌دهم. 
* این روز‌ها پرسپولیس به دنبال خرید مهاجم خارجی است. در این رابطه نظری نداری؟
آقای کالدرون هم مثل هر مربی دیگری دنبال تقویت تیم است و امیدوارم پرسپولیس بتواند یک مهاجم شش‌دانگ و خوب پیدا کند. 
* هر چند مهدی طارمی بار‌ها به صورت رسمی و خصوصی گفته برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارد، اما باز هم هر روز اخباری به گوش می‌رسد که او به پرسپولیس برمی‌گردد. نظر علیپور در مورد بازگشت طارمی به پرسپولیس چیست؟
من یکی از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس استقبال می‌کنم. مهدی مهاجم باکیفیتی است که من کنارش بازی کردم و خیلی هم با یکدیگر هماهنگ هستیم منتهای مراتب طارمی حق دارد برای آینده اش تصمیم بگیرد.

بیشتر بخوانید:

وضعیت عالیشاه در پرسپولیس فردا مشخص می‌شود

تگ ها


پرسپولیس علی علیپور اردوی پرسپولیس در ترکیه لیگ برتر فوتبال ایران مهدی طارمی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال