علیپور: به احترام هواداران تراکتور سکوت کردم

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتور درخصوص وضعیت این تیم و حواشی اطراف آن اظهار نظر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر تنش های زیادی اطراف باشگاه تراکتور وجود داشته است؛ تی تی ها که تصمیم به اخراج علیرضا منصوریان گرفتند، پیش از آن با جدایی مدیرعامل خود مواجه شدند و حالا با مصاحبه های روزانه طرفین، فضا به التهاب کشیده شده است.

پس از این که علیرضا منصوریان نقل قولی را از محمد علیپور مدیرعامل سابق این باشگاه مبنی بر عزم زنوزی برای اخراج او ۱۰ روز پیش از آغاز لیگ به زبان آورد، هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی قرمزهای تبریزی در مقام تکذیب این نقل قول برآمد و گفت که اتفاقا خود علیپور مخالف همکاری با منصوریان بود.

او درباره این موضوع عنوان کرد: بعد از جدایی من از تراکتور موارد متعددی مطرح شده است ولی من همانطور که تا امروز سکوت کردم خیلی دوست ندارم ورود کنم و تیم خوب تراکتور و هواداران دوست داشتنی و محترمش را وارد حاشیه کنم و خدای نکرده تراکتور به خاطر این مسائل آسیب ببیند.

علیپور درباره ادعای نصیرزاده: تنها توضیحی که می‌توانم بدهم این است که اگر آقای نصیرزاده در ۱۰ سال اخیر من را از نزدیک دیده است همه حرف‌هایش درست است. آخرین باری که من و ایشان از نزدیک یکدیگر را دیدیم در شرکت نفت بود که بیش از ۱۰ سال از آن می‌گذرد و من به واسطه رایزنی بعضی دوستان  آقای نصیرزاده را به حضور پذیرفتم و درخصوص موضوعی دیداری داشتیم و بعد از آن دیگر برخوردی نداشتیم.

مدیرعامل سابق سرخ ها در پایان صحبت هایش اظهار داشت: به هر حال ایشان این صحبت را مطرح کرده و برای همین روی صحبت من با ایشان است ضمنابه آقای نصیرزاده هم توصیه می‌کنم نقش واسطه گری را در این ماجرا و موارد مشابه ایفا نکنند.

بیشتر بخوانید:

حمله بی سابقه صمد مرفای به منصوریان!

دغدغه شما سگ‌تان بود/ بازیکن یک میلیاردی را ۴ میلیاردی کردی

 

 

تگ ها


تراکتور محمد علیپور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال