علیپور به همبازیانش: دیگر پنالتی نمی‌زنم!

مهاجم اول پرسپولیس چند روز قبل در تمرین پرسپولیس به همبازیانش که با آنها صمیمی‌تر است گفته امکان ندارد دیگر در پرسپولیس پنالتی بزنم!...

به گزارش مدال، تمرین دوشنبه هفته گذشته پرسپولیس در غیاب ملی‌پوشان برگزار شد و کمال کامیابی‌نیا هم پس از دوران مصدومیت، دوباره به تمرینات بازگشت. یکی از حواشی جالب آن تمرین سرخپوشان، جشن تولدی بود که بازیکنان این تیم برای علی علیپور تدارک دیده بودند و کیک تولدی که با آن به مهاجم تیم حمله کردند!

یکی دو روز بعد شنیده شد گابریل کالدرون به نزدیکانش در تمرین پرسپولیس گفته اگر علیپور در دیدار‌های آینده خوب بازی کند و گل بزند شاید در تصمیم قبلی خودش تجدیدنظر کند. سرمربی آرژانتینی پس از تساوی با ماشین‌سازی تبریز و پنالتی چیپ و عجیب علیپور گفت: «با علیپور صحبت کردیم و قرار شد یا او یا ترابی بزند. من خودم در پنالتی زدن تخصص داشتم و در تمرینات دیدم علی آن‌طور که باید در پنالتی‌ها را نمی‌زند. او خواست اعتماد کنم و من به او گفتم یک بار بیشتر به او فرصت نمی‌دهم. کار او بی‌احترامی به خودش، تیم، خانواده و هواداران پرسپولیس بود. پنالتی باید جدی زده شود ولی این پنالتی جدی زده نشد و دیگر او پنالتی‌های پرسپولیس را نمی‌زند. من نمی‌دانم صحنه پنالتی بود یا نه و اگر پنالتی نبود، عدالت هم برقرار شد، چون تیم حریف خوب بازی کرد.»

حالا مدتی از آن اتفاق گذشته و گابریل کالدرون هم آرام شده است. او به عنوان یک مربی حرفه‌ای می‌خواهد به مهاجم اول تیمش روحیه بدهد و به همین دلیل تصمیم گرفته در صورتی که علیپور بیشتر گل بزند و در کورس آقای گلی قرار بگیرد باز هم اجازه پنالتی زدن به او بدهد، اما خبردار شدیم خود علیپور دیگر تمایلی به ایستادن پشت ضربه پنالتی ندارد. مهاجم اول پرسپولیس چند روز قبل در تمرین پرسپولیس به همبازیانش که با آن‌ها صمیمی‌تر است گفته: «امکان ندارد دیگر در پرسپولیس پنالتی بزنم. دیگر تحت هیچ شرایطی پشت ضربه پنالتی نمی‌ایستم، چون به دردسرش نمی‌ارزد!»

 

تگ ها


پرسپولیس علی علیپور گابریل کالدرون فوتبال