علیپور در ماریتیمو ماندگار شد

اگر چه امیر عابدزاده از ماریتیمو جدا شده است اما علی علیپور دیگر بازیکن ایرانی این تیم به حضور خود در جمع بازیکنان ماریتیمو ادامه خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، البته ادامه حضور علی علیپور در تیم ماریتیمو قابل پیش بینی بود به این خاطر که مهاجم سابق تیم پرسپولیس بعد از راهیابی به ترکیب ثابت این تیم در هفته های پایانی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و در سه بازی با خلق یک موقعیت گل و به ثمر رساندن دو گل ۹ امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد و یکی از بازیکنان اثر گذاری در بقای تیم ماریتیمو بود. از سویی علی علیپور یک فصل دیگر با ماریتیمو قرارداد دارد و باید نسبت به این قرارداد متعهد باشد. 

تمرینات آماده سازی تیم ماریتیمو برای فصل جدید آغاز شده است و نکته جالب اینکه در بازی دوستانه ماریتیمو با براگا علی علیپور زننده دو گل از سه گل تیم ماریتیمو بود. علی علیپور در هفته های پایانی فصل گذشته لیگ برتر پرتغال در پست وینگر هم برای ماریتیمو بازی کرد و این برای اولین بار بود که مهاجم سابق تیم پرسپولیس در این پست ایفای نقش می کرد. البته بعد بازی در این پست به پست اصلی اش یعنی مهاجم برگشت و به  نظر می رسد در فصل جدید هم برای ماریتیمو در پست مهاجم بازی خواهد کرد. سرمربی تیم پیش بینی کرده است فصل جدید علی علیپور با توجه به وفق پیدا کردن با شرایط بازی در لیگ برتر پرتغال تبدیل به یکی از مهاجمان برتر این لیگ شود.

تگ ها


ماریتیمو فوتبال ایران علی علیپور فوتبال