علیپور: ماندنم به هواداران تراکتور بستگی دارد

مدیرعامل تراکتور اعلام کرد که این باشگاه با پنج بازیکن جدید به توافقات نهایی رسیده و به زودی اسامی این بازیکنان اعلام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد علیپور مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور که روز گذشته نیز به اعضای تیم و کادرفنی به صورت رسمی معرفی شد، در مصاحبه‌ای درباره حضورش در تراکتور و پذیرفتن مسئولیت مدیرعاملی این باشگاه گفت: من اصالتا مراغه‌ای هستم و عرق و تعصب به محل تولدم دارم و همین موضوع اولویت اولم برای حضور در تراکتور شد؛ فرزندم گواه آن است که من از زمانی که تراکتور در دسته یک حضور داشت هوادار این  تیم بودم. همچنین اعتماد به من کردند و بهترین فرصت بود که تراکتوری بودنم رسمی‌تر شود. به هر حال این فرصت برای من به وجود آمده است که به تراکتور خدمت کنم.

علیپور در پاسخ به کم‌تحرکی تراکتور در بازار نقل و انتقالات، گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم و بخشی از این انتقاد به من برمی گردد که به دلایل گرفتاری‌های شخصی خلف وعده کردم که درخواست زنوزی برای حضور در تبریز را زودتر اجابت نکردم؛ زنوزی نگرانی اش را به من بیان کرد که اگر حضورم در تبریز طولانی شود آن وقت دیر وارد بازار نقل و انتقالات می‌شویم و فصل سختی خواهیم داشت و هواداران انتظار دارند که حرکت خوبی داشته باشیم.

وی افزود: من به زنوزی گفتم که اگر در تبریز نیستم، اما کار‌هایی را انجام می‌دهم؛ فضای خاصی در نقل و انتقالات وجود دارد و تعجیل در جذب بازیکن و شرایط جانبی آن می‌تواند برخلاف چیزی باشد که انتظارش را داریم و به آنچه می‌خواهیم نرسیم. یک مقدار حوصله، صبر، بررسی و رایزنی‌های بیشتر در این باره نیاز است. ما دوست نداریم در بازار آشفته نقل و انتقالات با ارقامی که گفته می‌شود اثری در تخریب این بازار داشته باشیم. وظیفه ذاتی و قانونی ما این است که طرفداران خود را راضی نگه داریم و این کار را خواهیم کرد. اگر هواداران صبر کنند کار‌هایی انجام دادیم و نتایج را اطلاع رسانی می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره توافقات انجام شده در بازار نقل و انتقالات گفت: من علاقه‌ای ندارم که نام بازیکن جذب شده را  قبل از امضای قرارداد اعلام کنم و ما با ۵ بازیکن تقریبا به توافق نهایی رسیده ایم، اما هواداران اجازه بدهند که کار‌های حرفه‌ای خود را انجام بدهیم.

علیپور درباره عدم ثبات در باشگاه تراکتور گفت: نبود ثبات در مدیریت و کادر فنی باعث نگرانی هواداران شده است و طرفداران باید بدانند باعث و بانی  بخشی از این مسائل هستند و زود قضاوت می‌کنند و حوصله نمی‌کنند تا نتیجه کار را ببینند؛ البته خودم هم مقصر هستم که دیر به باشگاه تراکتور آمدم، اما چیزی را از دست ندادم. نبود ثبات مدیریت یک موضوع فراگیر است که نه تنها مربوط به ورزش است، بلکه در سایر سازمان‌ها هم رخ می‌دهد. ماندن من، من به تراکتور آمده ام که بمانم و قصد ندارم که زود بروم. ماندنم بستگی به رضایت  طرفداران تراکتور دارد و نمی‌توانم خودم را به هواداران تحمیل کنم. من به هواداران می‌گویم که دوستشان دارم و خروجی کارم خوشحالی آن‌ها را به دنبال دارد.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: آن‌هایی که فرهنگی‌تر فکر می‌کنند و شرایط اقتصادی آن را هم دارند، برای ورود به عرصه تیمداری تلاش می‌کنند چرا که به هر حال حداقل ۱۰۰۰ جوان به عشق رسیدن به این مجموعه تلاش می‌کنند؛ به هر حال فردی به شهرش علاقه دارد و در فوتبال سرمایه گذاری می‌کند و از آن چیزی عایدش نمی‌شود. ادعا نمی‌کنم که زنوزی را خیلی وقت است می‌شناسم و ارتباط نزدیک و صمیمانه نداشتیم، شاید اگر از من مشاوره می‌گرفت خیلی شفاف نمی‌گفتم به فوتبال ورود کند. به هر حال زنوزی وارد فوتبال شده است و هیچ سودی هم نمی‌برد و باید تلاش کنیم که دلزده اش نکنیم و فراری اش ندهیم.

بیشتر بخوانید:

اتفاق عجیب در کادر مدیریتی تراکتور

دومین خرید تراکتور هم از لیگ یک می‌آید!

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال