علیپور منتقدان را به سکوت واداشت، برانکو رحم نکرد

مهاجم اول پرسپولیس روز خوبی را پشت سر گذاشت....

مهاجم اول پرسپولیس روز خوبی را پشت سر گذاشت.

سه گل نیمه اول پرسپولیس را بررسی کرده ایم.

به گزارش مدال، پرسپولیس در نیمه اول به سه گل رسید تا در رشت پر گل ترین نیمه اول فصل خود را سپری کرده باشد. نگاهی داشته ایم به این سه گل:

گل اول پرسپولیس
علی علیپور مهاجمی که عنوان  آقای گلی لیگ را یدک می کشد و در لیگ قهرمانان  آسیا هم عملکرد  خوبی در این دو فصل داشته این فصل هم مدعی آقای گلی لیگ برتر  است.
او با این کارنامه و درخشش قابل توجه بخاطر از دست دادن تک به تک در بازی با السد  مورد هجمه برخی تماشاگران و رسانه ها قرار گرفت اما برای او ده دقیقه کافی بود تا منتقدانش را به سکوت وادار کند. حالا آنهایی که از علیپور انتقاد می کردند کجا هستند؟

گل دوم پرسپولیس
با روی آوردن برانکو به روش چهار چهار دو لوزی و استفاده  از یک هافبک دفاعی نوراللهی تبدیل به وینگر پرسپولیس شده و به محوطه جریمه حریفان نزدیک تر است. این گلی که او زد مشابه همان گلی بود که در جام حذفی روی ارسال عالیشاه، ضربه سر خلیل زاده و ضربه تمام کننده سعید کریمی وارد دروازه سپیدرود شد. این بار هم خلیل زاده با ضربه سر پاس گل داد و این نوراللهی بود که کار را تمام کرد


گل سوم پرسپولیس
وقتی به تیمی که در خطر سقوط است در سی دقیقه اول دو گل بزنید شیرازه چنین خیلی زود می پاشد چه رسد به اینکه بخواهد کامبک بزند. برانکو هم با علم به این مساله دستور حمله داد و تیمش به گل سوم هم رسید. فشار از شما چپ سپیدرود در دستور کار نیمه اول شاگردان برانکو بود و گل سوم هم اینگونه بثمر رسید. گلی که نوراللهی روی آن نقش ویژه داشت و نعمتی آن را بثمر رساند تا نشان دهد که قدر  فرصتی که برانکو برای بازی در ترکیب اصلی را به او داده خوب می داند.