علیپور: نتایج لیگ خارج از زمین رقم نمی‌خورد

مدیرعامل تراکتور به یک جمله معروف واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور در بخشی از صحبت های خود در نشست خبری امروز، در واکنش به این موضوع که نتایج بیرون از زمین بازی رقم می خورد و برخی ها نمی خواهند تراکتور قهرمان شود صحبت های جالبی انجام داد.

وی در این خصوص گفت: من خیلی موافق این موضوع که نمی گذارند قهرمان شویم نیستیم و مخالف آن هستیم. مثلا ما با نفت مسجد سلیمان بازی خواهیم داشت. ما باید توان و عرضه این را داشته باشیم که فکر کنیم داور و فدارسیون با آنهاست و تیمی را ببریم که همه این ها را با خود داشته باشد. البته این گونه نیست و من بدترین حالت را می گویم.

مدیرعامل تراکتور اضافه کرد: مثلا داوری را گذاشته اند که قرار است سر ما را ببرد. هنر من علیپور و کادر فنی و بازیکنان این است که فکر کنیم این اتفاق می افتد و مبارزه کنیم که اجازه آن را ندهیم. تراکتور پتانسیل این کار را دارد و تیمی نیست که از عهده وظایفش برنیاید.

علیپور تاکید کرد: البته بعضا حواشی از سوی برخی ها برای تیم به وجود می آید. بعضا هواداران بی حوصلگی می کنند و صبر نمی کنند. همه این ها خوب است. این که بگوییم بیرون از زمین نتایج رقم خورده می شود صد در صد مخالف است. اگر بر فرض محال این گونه هم باشد باید به گونه ای برویم جلو که مانع آن شویم.

تگ ها


تراکتور محمد علیپور