Banner

علیپور و دبل با بازوبند کاپیتانی

علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حضور سیدجلال حسینی با بازوبند کاپیتانی درون زمین حضور یافت....

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس امروز در دیداری دوستانه در شرایطی به میدان رفت که چند بازکین کلیدی این تیم به دلیل حضور در اردوهای ملی در این دیدار حضور نداشتند با این حال شاگردان کالدرون موفق شدند در این بازی با حساب 2 بر 0 به برتری دست یابند.

علی علیپور زننده هر دو گل پرسپولیس در این بازی بود. مهاجم خبرساز این روزهای پرسپولیس امروز در حالی دبل کرد که بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو داشت. این اتفاق در حالی رخ داد که سیدجلال حسینی و امید عالیشاه، کاپیتان اول و سوم این تیم، در ترکیب اصلی حضور داشتند و حسین ماهینی، کاپیتان دوم سرخ‌ها نیز در نیمه دوم به ترکیب این تیم اضافه شد.

این نخستین بار نبود که بازوبند کاپیتانی پرسپولیس در حضور کاپیتان‌های این تیم به بازوی بازیکن دیگری بسته می‌شد. پیش از این نیز با تصمیم سیدجلال حسینی و در حضور وی، بازیکنانی چون حسین ماهینی، امید عالیشاه و احمد نوراللهی به عنوان کاپیتان تیم بازی را آغاز کرده بودند.

این اقدام سیدجلال حسینی به نظر در جهت روحیه دادن به علیپور بوده، بازیکنی که اخیرا برخی حواشی را در فضای مجازی تجربه کرد و در فصل نقل و انتقالات تابستانی تا آستانه جدایی از پرسپولیس پیش رفته بود.

اخبار مرتبط:
فوتبال تحت فشار ذخیره‌های پرسپولیس
پیروزی شاگردان کالدرون برابر سایپا
گل‌های پرسپولیس در دیدار دوستانه با سایپا/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس سیدجلال حسینی علی علیپور حسین ماهینی امید عالیشاه اخبار پرسپولیس کاپیتان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال