علیپور: پرسپولیس با یک شکست به بحران نمی‌رود

مهاجم گلزن پرسپولیس گفت: تیمی به بزرگی پرسپولیس با یک شکست به بحران نمی‌رود به خصوص که هنوز جزو بالانشین‌های جدول هستیم....

بعد از شکست تلخ مقابل فولاد در اهواز، پرسپولیسی‌ها امروز دوباره به لیگ برمی‌گردند تا مقابل استقلال خوزستان، تیم قعرنشین جدول رده‌بندی مصاف هفته هجدهم خود را پشت سر بگذارند. در همین شرایط به سراغ علی علیپور مهاجم گلزن و آقای گل فصل گذشته پرسپولیس رفتیم تا نظراتش در مورد دیدار قبلی، شرایط فعلی و بازی امروز تیمش را جویا شویم.


*توانستید از شرایط باخت مقابل فولاد خارج شوید؟ 
بله ما در اهواز شکست خوردیم آن‌هم در شرایطی که اصلاً شایسته شکست نبودیم ولی بازی‌ها برای ما ادامه دارد و می‌خواهیم به کارمان در لیگ ادامه بدهیم.


*برخی اعتقاد داشتند ممکن است این شکست، پرسپولیس را به بحران ببرد. آیا این اتفاق افتاد؟ 
با اینکه در اهواز برای ما یک شرایط عجیب ایجاد شد و با انواع و اقسام اتفاقات عجیب و غریب مواجه بودیم، اما هیچ بحرانی برای تیم شکل نگرفت. بالاخره پرسپولیس باشگاهی بزرگ است و تیمی به بزرگی پرسپولیس با یک شکست به بحران نمی‌رود به خصوص که هنوز جزو بالانشین‌های جدول هستیم و می‌خواهیم با برد‌های بیشتر، کارمان را ادامه دهیم.


*برانکو گفته پرسپولیس بهترین بازی خود مقابل فولاد را نشان داد. نظر خودت چیست؟ 
بله واقعاً ما در آن شرایط، خیلی خوب بازی کردیم و به خصوص در نیمه دوم، بار‌ها می‌توانستیم گل‌های خورده را جبران کنیم. من نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم، اما کارشناسان داوری هم گفتند گل دوم حریف، پنالتی نبود و نباید به سود فولاد اعلام می‌شد. همان گل، کارمان را سخت کرد ولی با این وجود، جنگیدیم تا بتوانیم به بازی برگردیم. همه بازیکنان هم گفتند که تمرکز لازم را نداشتیم، چون در وضعیت نامساعدی در اهواز به میدان رفتیم.


*استقلال خوزستان در انتهای جدول حضور دارد. این بازی را چطور می‌بینی؟ 
ما به جایگاه تیم‌ها کاری نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. این‌طور نیست که در جدول، کیفیت تیم‌ها را بسنجیم. می‌دانیم هر تیمی مقابل ما بازی کند، می‌خواهد بهترین کیفیت خود را به نمایش بگذارد به خصوص که بازی‌ها، پخش زنده می‌شود. من در تیم‌مان کسی را نمی‌شناسم که استقلال خوزستان را دست‌کم بگیرد به همین خاطر با تمام وجود به زمین می‌رویم تا با کسب پیروزی برگردیم و ۳ امتیاز را تقدیم هواداران کنیم.


*طرفداران پرسپولیس هم گویا برنامه خاصی برای حمایت از تیم دارند! 
هواداران پرسپولیس همیشه به ما لطف دارند و هیچ وقت تیم محبوب‌شان را تنها نگذاشتند. امیدواریم بتوانیم کنار هم، یک برد دیگر را تجربه کنیم. البته ما برای قهرمانی می‌جنگیم نه برای کسب پیروزی در یک دیدار ولی بازی به بازی پیش می‌رویم و باید در هر دیدار، برنده از زمین بیرون بیاییم.


*حضور بازیکنان جدید در لیست تیم باعث ایجاد ترافیک در خط حمله شده و این امکان وجود دارد که در پست بازی تو تغییراتی ایجاد شود. این موضوع را چطور ارزیابی می‌کنی؟ 
ما بازیکن پرسپولیس هستیم و کادر فنی برای تک‌تک بازیکنان برنامه‌ریزی دارد. هر روز تمرینات را با قدرت پیگیری می‌کنیم تا آمادگی کاملی داشته باشیم و بتوانیم بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. هر جا برانکو بخواهد، بازی می‌کنیم و او قطعاً برای هر بازیکنی، بهترین نقش را در بازی‌ها در نظر می‌گیرد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال