علیپور: خودمان را از پیش قهرمان نمی‌دانیم

علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سرخپوشان، از حالا خودشان را قهرمان لیگ برتر فوتبال نمی‌دانند....

وی درباره شرایط تیم پرسپولیس تصریح کرد: فعلاً که در تمرینات هستیم و منتظریم لیگ شروع شود. با توجه به تعطیلی طولانی بازی‌ها هم تنها مورد این است که در زمان باقیمانده بتوانیم بازی‌های دوستانه داشته باشیم. خدا را شکر بچه‌ها با وجود محدودیت‌ها تمرینات خوبی داشته‌اند اما تمرین اختصاصی و انفرادی جای تمرینات گروهی و رقابتی را نمی‌گیرد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص فشاری که روی خط حمله وجود دارد و با جدایی استوکس و مشکل اوساگونا برای رسیدن به ایران با شرایط پروازها، می‌تواند روی او متمرکز شود، خاطرنشان کرد: به هر حال این شرایطی است که پیش آمده است. هر یک از ما موظف هستیم در جایگاه خودمان به تیم  و یکدیگر کمک کنیم. من هم مهاجم هستم و توقعم این است که گل بزنیم. تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم و با چنین فشارهایی غریبه نیستیم.

علیپور درباره بیم و امیدهای هواداران با توجه به فاصله امتیازات در لیگ برتر و کار سخت در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در لیگ برتر فاصله امتیازی خوبی ایجاد شده است. از سوی دیگر نباید از این موضوع غافل شویم که استقلال یک بازی عقب افتاده دارد و ۹ هفته لیگ هم باقی مانده است. نه فقط در لیگ قهرمانان آسیا، بلکه در لیگ برتر هم کار سختی داریم. باید با آگاهی کامل نسبت به شرایط و با آمادگی وارد مسابقات شویم.

وی در ادامه افزود: تا جایی که من دیده‌ام، در تیم همه به این مسائل اشراف دارند و هیچ‌کس، تیم را از پیش قهرمان نمی‌داند. در مورد لیگ قهرمانان آسیا هم هنوز منتظریم ببینیم بازی‌ها به چه ترتیب خواهد بود، اما فکر می‌کنم بازی با نماینده عربستان بسیار تعیین‌کننده است و می‌توانیم امتیازهای لازم را جمع کنیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران علی علیپور