علی امیری: داور خطای باد روی شهباززاده را گرفت

......

 

 

مدیرعامل نساجی از داوری مسابقه تیمش و سپاهان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش مدال، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از شکست سه بر دو تیمش مقابل سپاهان گفت: می‌خواهم به نکونام و اعضای کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم. یک بار دیگر نشان دادیم چقدر تیم خوب و منظمی هستیم. سپاهان بازیکنان زیادی در اختیار دارد ولی ما مرد و مردانه مقابل حریف ایستادیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به همه خسته نباشید می‌گویم، مخصوصا به داور مسابقه. ما می‌توانستیم دست پر از اصفهان خارج شویم به شرط آنکه «باد» روی سجاد شهباززاده خطا نمی کرد.

او افزو: دو پنالتی کاملا مشکوک ما روی آشوری و نظری اعلام نمی‌شود، آن‌وقت داور در دقیقه ۹۶ در صحنه‌ای که به هیچ وجه خطایی صورت نگرفت، پنالتی گرفت. آقای ناظمی! امیدوارم امشب بتوانی راحت بخوابی. نمی‌گویم اشتباه او عمدی بود. قطعا این اشتباه سهوی بوده ولی چرا نساجی باید مدام قربانی اشتباهات شود؟ از مسئولان کمیته داوران می‌خواهیم صدای نساجی و هزاران هوادارش را بشنوند. هوادار نساجی چه گناهی دارد؟ نساجی چه گناهی کرده که باید اینگونه مورد بی‌مهری قرار گیرد؟ در فصل جاری چند امتیاز را از دست داده‌ایم؟ خدا را شکر خود مسئولان کمیته داوران هم چندین و چند بار اشتباهات علیه نساجی را پذیرفتند. دیگر جواب هواداران را چه بدهیم؟ طاقت‌مان تمام شده است. دیگر باد هم به بازیکن حریف می‌خورد، داور پنالتی می‌گیرد. من از کارشناسان داوری که حق را می‌گویند تشکر می‌کنم. اکثر کارشناسان داوری گفتند قضاوت ناظمی روی نتیجه بازی اثرگذار بود.

امیری اضافه کرد: باشگاه ما خصوصی است. اگر قرار است ما را در همه بازی‌ها بازنده کنند، دیگر چه کاری است؟ بگویند ما هزینه نکنیم و برویم. به خدا این پول‌ها را به سختی به دست می‌آوریم، آن‌وقت باید این شکلی با نساجی و هوادارانش برخورد کنند. هوادار نساجی هم طاقتش بریده. بعد از بازی بالای ۲۰، ۳۰ تماس داشتم. هواداران می‌گویند ما چه گناهی کرده‌ایم که باید این‌گونه قربانی شویم؟ آقای تاج از شما خواهش می‌کنیم به عنوان متولی فوتبال ایران صدایمان را بشنوید و به دادمان برسید.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال