علی اکبری در ابوظبی به میدان می‌رود؟/ شروع رسمی قهرمان ایران در UFC

با حل رسمی اختلاف علی اکبری و سازمان ACA روسیه، او حالا می‌تواند بدون هیچ مشکلی فعالیت خود را در سازمان UFC شروع کند....

امیر علی اکبری در مصاحبه با مدال از پایان اختلاف با سازمان روسی و شروع رسمی کارش در یو اف سی خبر داد.

به گزارش مدال امیر علی اکبری اردیبهشت ماه در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که با جدایی از سازمان روسی ACA به سازمان معتبر UFC پیوسته است. خبری که موجی از شادی را بین ایرانیان به راه انداخت. اما این پایان کار نبود و رئیس سازمان روسی یک روز بعد با انتشار پستی در شبکه های مجازی قرارداد علی اکبری را غیر قانونی دانست و اعلام کرد که مبارز ایرانی هنوز تحت قرارداد با سازمان ACA است. 

از زمان اعلام شکایت، خبر چندانی از تحولات در این مساله به گوش نمی رسید. علی اکبری در مصاحبه با مدال اعلام کرد که بزودی نتیجه مذاکرات او و سازمان روسی مشخص خواهد شد. طی این مدت همه امیدوار بودند که این اختلاف حل شود و قهرمان کشورمان بتواند در معتبرترین لیگ جهان قدرت خودش را نشان دهد. تا اینکه شب گذشته علی اکبری در اکانت اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد که به طور ضمنی از حل اختلاف او با سازمان ACA خبر می‌داد. 

در نهایت لحظاتی پیش علی اکبری در مصاحبه با مدال اعلام کرد که بزودی اولین رقیب او در یو اف سی مشخص خواهد شد. با توجه به برگزاری رویداد یو اف سی 242 در شانزدهم شهریورماه و در شهر ابوظبی، انتظار می رود اولین تجربه علی اکبری هم در این رویداد باشد. در مبارزه اصلی رویداد یو اف سی 242 حبیب نورماگومدوف روس از کمربند قهرمانی سبک وزن برابر داستین پوریه دفاع خواهد کرد.

 

تگ ها


رزمی یو اف سی یو اف سی242 UFC MMA امیر علی اکبری هنرهای رزمی ترکیبی