علی دادگر: هیات تیراندازی خراسان شمالی تجهیز می شود

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: توسعه زیر ساخت های هیات تیراندازی خراسان شمالی برای ارتقاء جایگاه آن از برنامه های فدراسیون است....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در مجمع انتخاباتی هیات خراسان شمالی که در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد، اظهار کرد: علیرغم اینکه مشکلات زیادی در این فدراسیون وجود دارد اما در سال ۹۸ توانستیم ۶ سهمیه ارزشمند المپیک را کسب کنیم که در ۷۲ سال گذشته بی نظیر بود. ورزشکاران ما با کسب این تعداد سهمیه‌های کسب شده المپیک در صدر قرار گرفتند.
او افزود: این در حالی است که هنوز کار به پایان نرسیده و امیدواریم سه نفر از ورزشکاران مستعد کشورمان که می‌توانند از طریق رنکینگ سهمیه المپیک را دریافت کنند نیز جز مسافران المپیک باشند.

دادگر تصریح کرد: زیرساخت‌های این رشته در خراسان شمالی در حد متوسط است با این حال استعدادهای خوبی در این استان وجود دارد که می‌تواند در آینده باعث رشد بیشتر رشته تیراندازی در خراسان شمالی شود.

او با اشاره به کمبود سلاح در خراسان شمالی گفت: برای توسعه این رشته در استان خراسان شمالی ۲ اسلحه و در هر شهرستان فعال یک اسلحه ارسال می کنیم تا این استان به جایگاه مناسبی برسد.

دادگر در پایان خاطرنشان کرد: خراسان شمالی در آینده نه چندان دور می تواند به یکی از قطب های تیراندازی بویژه در اهداف پروازی تبدیل شود.
 

بیشتر بخوانید:

نصر اصفهانی: فشنگ داخلی به درد تمرین نمی‌خورد

ملی پوش تیراندازی سفیر مدرسه‌سازی شد

 

 

تگ ها


تیراندازی فدراسیون تیراندازی علی دادگر تیراندازی