علی دایی : این قهرمانی متعلق به شاگردانم است

دایی: همین الان به نفت "شب بخیر" می گویم به گزارش مدال به نقل از ای ......

دایی: همین الان به نفت "شب بخیر" می گویم

به گزارش مدال به نقل از ای ...

دایی: همین الان به نفت "شب بخیر" می گویم

به  گزارش مدال به نقل از ایسنا، علی دایی پس از پیروزی مقابل تراکتورسازی در فینال جام حذفی و قهرمانی در این جام اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم با پیروزی برابر تراکتورسازی مزد زحمات و تلاش هایی که در طول این چند مدت انجام داده بودیم را بگیریم.

وی ادامه داد: این قهرمانی متعلق به بازیکنانم است زیرا آن ها بودند که تا پایان کار جنگیدند و تمام تلاش خود را کردند تا به هدفی که دارند برسند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره ادامه همکاری با این تیم اظهار کرد: من همین الان به نفت شب بخیر می گویم. دیگر حاضر نیستم با این تیم همکاری کنم. ما توانستیم در اوج سختی یک جام را برای این تیم به ارمغان بیاوریم. خدا نشان داد که می تواند در سختی ها راه را به روی ما باز کند و به داد ما برسد. این قهرمانی مبارک کسانی باشد که این تیم را در سختی ها تنها گذاشتند و یا به ضرر این تیم کار کردند.

وی درباره دل کندن از این تیم تهرانی اظهار کرد: دل کندن از نفت برایم به هیچ وجه سخت نیست بلکه دل کندن از چنین بازیکنانی سخت است. بازیکنان بی ادعایی که افتخار می کنم با آن ها کار کرده ام. بازیکنانی که در فینال با جان و دل بازی کردند و حتی یک موقعیت نیز به تراکتورسازی ندادند. آن ها مردانه بازی کردند، مردانه جنگیدند و مردانه قهرمان شدند نه قهرمان یک بازی بلکه قهرمان یک فصل.

دایی درباره مسائل مالی اظهار کرد: فعلا درباره این مسائل صحبتی نمی کنم و دوست ندارم به آن بپردازم.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره امکانات خرمشهر افزود: در زمان جنگ این شهر خیلی برای حفظ نظام مقاومت کرد و نظام ما مدیون خرمشهر و مردمش است. باید به امکانات این شهر رسیدگی شود. کیفیت چمن ورزشگاه اروندان پایین است و باید سعی کنند چمن مناسب تری برای این ورزشگاه تهیه کنند.

دایی با تبریک به بازیکنان تیمش گفت: یک فصل سخت را پشت سر گذاشتیم و توانستیم با قهرمانی در جام حذفی به حق مان برسیم. این  قهرمانی را به بازیکنان تیمم تقدیم می کنم.

سرمربی نفت ادامه داد: مدیون بازیکنانم هستم. دست شان درد نکند. امروز روسفیدم کردند از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می کنم. حضور آن ها در ورزشگاه موثر بود و به ما کمک کرد. دست آن ها را می بوسم.

او درباره برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه اروندان خرمشهر و کیفیت چمن ورزشگاه گفت: کیفیت زمین چمن خوب نبود. مسئولان در طول یک هفته گذشته فقط به آن رسیدگی کردند. اگر قرار است فینال را در اینجا برگزار کنند باید کیفیت چمن بهتر از این ها باشد.