علی دایی: با صدا و سیما مصاحبه نخواهم کرد!

برنامه شب های فوتبالی دیشب در بررسی اتفاقات حاشیه ای دیدار سایپا پرسپولیس خیلی سعی کرد علی دایی را روی خط بیاورد و نظرات او را در مورد اظهارات مهدی ضیایی جویا شود ......

برنامه شب های فوتبالی دیشب در بررسی اتفاقات حاشیه ای دیدار سایپا – پرسپولیس خیلی سعی کرد علی دایی را روی خط بیاورد و نظرات او را در مورد اظهارات مهدی ضیایی جویا شود.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان که مدعی شده است از علی دایی سیلی خورده است. شهاب قاسمی مجری برنامه گفت: ما دوست داشتیم علی دایی هم روی خط می آمد و در این باره صحبت می کرد تا مردم قضاوت می کردند اما تلفن همراه علی دایی خاموش است و تلاش همکارانم برای تماس با او فعلا بی ثمر بوده است.

بعد از این اظهارات علی دایی با برنامه شب های فوتبال تماس می گیرد و می گوید موبایل من خاموش نیست اما اصلا با صدا و سیما مصاحبه نخواهم کرد! جالب اینکه شهاب قاسمی  همه حرف های علی دایی را نقل قول کرد.

سرمربی تیم سایپا اکنون یک سالی است که با دوربین های صدا و سیما صحبت نمی کند. بعد از پخش اظهارات هنرپیشه ای که در رشت مدعی شده بود از علی دایی کتک خورده است از یکی از شبکه های تلویزیونی علی دایی تصمیم گرفت که دیگر با دوربین ها صحبت نکند.

علی دایی بر این باور بود که صدا و سیما پیش از پخش اظهارات آن هنر پیشه باید از صحت و سقم ماجرا اطلاع کسب می کرد و بعد خبر را نشر می داد. نکته ای که در برنامه دیشب شب های فوتبالی مورد اشاره حاتم سرپرست تیم سایپا هم بود.

سرپرست تیم سایپا دیشب در برنامه شب های فوتبال مدعی شد این اتفاق صورت نگرفته است.

تگ ها


سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال