علی دایی در تیررس دو باشگاه خارجی

علی دایی بعد از یک دهه فعالیت در عرصه مربیگری فوتبال ایران و تجربه قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی جام حذفی حالا ممکن است از سایپا راهی باشگاه دیگری شود و فصل آینده هدایت یک تیم خارجی را عهدهدار شود ......

 علی دایی بعد از یک دهه فعالیت در عرصه مربیگری فوتبال ایران و تجربه قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی جام حذفی حالا ممکن است از سایپا راهی باشگاه دیگری شود و فصل آینده هدایت یک تیم خارجی را عهده‌دار شود.
تیم ملی ایران در راستای آماده‌سازی جام جهانی دوشنبه شب هفته قبل دیداری تدارکاتی مقابل تیم ترکیه در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم استانبول برگزار کرد که عنوان شد علی دایی به دعوت رییس فدراسیون فوتبال ترکیه و همچنین حمایت از کارلوس کی‌روش و شاگردانش این مسابقه را از نزدیک تماشا کرده است.
اما حالا رسانه‌های ترکیه‌ای خبر داده‌اند که سفر علی دایی و حضور آقای گل فوتبال جهان در VIP ورزشگاه فاتح تریم در کنار مصطفی دنیزلی، تنها برای تماشای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ترکیه نبوده و سرمربی سایپا به صورت مخفیانه مذاکراتی با دو باشگاهی که خواهان او هستند، مذاکره داشته است.
در خبری که ساعاتی قبل روزنامه‌های صباح و سایت‌های ترک فوتبال و آیجان اسپور منتشر کرده‌اند، آمده که تولاهان تویلو، یک ایجنت فعال در این کشور که انتقال دو سال قبل سجاد شهباززاده به آلانیا اسپور هم توسط او انجام شده بود، دو پیشنهاد از تیم‌های سوپر لیگی ترکیه و چین به علی دایی ارائه کرده ولی سرمربی سایپا فعلا زمان خواسته تا این تیم‌ها را مورد بررسی قرار دهد و نظر نهایی خود را اعلام کند.
علی دایی، سرمربی فصل قبل سایپا موفق شد این تیم را تا هفته‌های پایانی در کورس تیم‌های بالای جدول نگه دارد و در نهایت با قرار گرفتن در رتبه چهارم، سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند ولی حالا مشخص نیست شرایط ادامه همکاری‌اش با این باشگاه به چه شکل پیش خواهد رفت و آیا او فصل آینده هدایت تیمی از ترکیه یا چین را برعهده می‌گیرد یا خیر.

تگ ها


سایپا فوتبال