علی دایی در کمیته ملی المپیک پست می گیرد؟

علی دایی به یک پیشنهاد پاسخ مثبت داده است....

علی دایی به یک پیشنهاد پاسخ مثبت داده است.

اعضای کمیسیون صلح کمیته ملی المپیک معرفی شدند.

به گزارش مدال، حمیدرضا عارف رئیس کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک، در خصوص انتخاب اعضای کمیسیون صلح و ورزش اظهار داشت: طبق آیین‌نامه حداکثر 10 نفر می‌توانند عضو کمیسیون‌ها شوند و به دلیل حساسیت مباحث بین المللی ما در انتخاب افراد دقت زیادی داشتیم. مقصودی، رئیس انجمن علمی صلح ایران و دکتر ندا شهرزاد به دلیل ارتباط با لایه‌های مردمی انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: شهرزاد سرپرست تربیت بدنی شهرداری است و تلاش می‌کنیم از توان مدیریتی او استفاده کنیم. نیاز داریم با بخش خصوصی ورزش به ویژه برای پروژه‌های جام‌های صلح و دوستی ارتباط داشته باشیم به همین منظور از کاوه صدقی استفاده کردیم.
رئیس کمیسیون صلح و ورزش افزود: دکتر علی قدم‌یاری متخصص دانشگاهی در حوزه تشکل‌ها به کمیسیون دعوت شد چون نیاز داریم از این ظرفیت استفاده کنیم. از علی دایی هم دعوت کردیم. دایی جواب مثبت داد و تصمیم داریم به عنوان شاخص‌ترین چهره ورزشی از او استفاده کنیم. امیدوارم وی با وجود مشغله‌های خود دعوت ما را بپذیرد. هنوز حضور دایی قطعی نیست ولی از حضور و پتانسیل دایی و هنرمندان استفاده می‌کنیم‌.
عارف  تاکید کرد: به تدریج و با مرور زمان از افراد دیگر استفاده می‌کنیم‌ و عجله‌ای برای پر کردن صندلی‌ها نداریم. فراخوانی خواهیم داد تا همه علاقه مندان شرکت کنند. صلح بحث اساسی و جدی در دنیای امروز است و باید افراد اثرگذار را اضافه کنیم.