علی دایی سفیر محیط زیست شد

در مراسمی که باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا برای رونمایی از پیراهن های این تیم در لیگ هفدهم برگزار کرد،علی دایی- سرمربی این تیم- به عنوان سفیر محیط زیست معرفی شد ......

در مراسمی که باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا برای رونمایی از پیراهن های این تیم در لیگ هفدهم برگزار کرد،علی دایی- سرمربی این تیم- به عنوان سفیر محیط زیست معرفی شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: در مراسم رونمایی از پیراهن های تیم فوتبال سایپا در لیگ هفدهم که شب گذشته با حضور محمدرضا داورزنی - معاون وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج - رییس فدراسیون فوتبال، جمالی - مدیرعامل شرکت سایپا، رضا درویش - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا و علی دایی -سرمربی این تیم و جمعی از مسئولان ورزشی کشور، چهره ها و پیشکسوتان و بازیکنان قدیمی و جدید سایپا و بزرگان فوتبال ایران همچون علی پروین و محمد مایلی کهن، امیر حاج رضایی، مهدی اربابی، علی نصیری، بهرام افشارزاده و ... برگزار شد، محمد درویش - مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و مجید فدایی -مدیرکل روابط عمومی این سازمان ، حکم سفیر محیط زیست را به علی دایی - شهریار فوتبال ایران- اهدا کردند.

قبل از اعطای حکم سفیر محیط زیست به علی دایی ، گزارشی از فعالیت های محیط زیستی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا ارائه شد.

در این مراسم ، محمد درویش در سخنان کوتاهی ضمن ابراز خرسندی از معرفی علی دایی به عنوان سفیر محیط زیست به نقش فرهنگ سازی در جهت حفظ این موهبت   الهی در جامعه اشاره کرد و گفت: برای انجام این مهم باید از تمام ظرفیت های موجود در جامعه از جمله ورزشکاران - که نقش اساسی در فرهنگ سازی و تاثیرگذاری در بین اقشار جامعه به خصوص جوانان را دارند- استفاده کرد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از حضور ورزشکاران شاخص در مسائل مهم فرهنگی و اجتماعی، بر حضور مداوم و مستمر ورزشکاران در عرصه مسائل زیست محیطی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست در این مراسم ضمن تنفیذ حکم علی دایی از ابراهیم صادقی - وفادارترین بازیکن باشگاه سایپا - که قرار است کمک مربی علی دایی باشد،تقدیر به عمل آمد.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال