علی دشتی و ماموریت بزرگ در جم

بازیکن سابق پارس جنوبی مدت‌هاست از روزهای درخشانی که در جم داشت فاصله گرفته و اکنون باید دید برابر تیم سابق قادر به به ارائه نمایش موفقی خواهد بود یا خیر....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی دشتی که در نقل و انتقالی پر سر و صدا از سایپا به استقلال پیوست و این موضوع با شکایت نارنجی‌پوشان در آن مقطع نیز همراه شده بود، در جمع آبی‌پوشان نتوانسته نمایش درخشانی از خود به جا بگذارد و رفته رفته به بازیکنی صرفا نیمکت نشین و بی اثر تبدیل شده است.

وینگر ۲۶ ساله استقلال که در حضور کوتاه مدت خود در استقلال معمولا با حواشی زیادی، به خصوص درگیری با چند بازیکن این تیم نیز مواجه بوده، اکنون در شرایطی که دست فرهاد مجیدی با توجه به مصدومیت چند مهره کلیدی تیم بسته است، آخرین فرصت‌هایش برای نمایش رضایتبخش کادرفنی را در این تیم جستجو می‌کند.

او طی ۱۴ دیداری که در این فصل در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان فرصت حضور در ترکیب آبی‌پوشان را به دست آورده، موفق به گلزنی نشده و اکنون فرهاد مجیدی در روزهایی که کاملا تحت فشار قرار گرفته، امیدوار است این بازیکن تکنیکی در جم بتواند به روزهای اوج خود بازگردد و نمایش درخشانی در راه پیروزی تیمش از خود به جا بگذارد.

نکته جالب اینکه آخرین گل علی دشتی مربوط به زمان حضورش در سایپا و برابر استقلال به ثبت رسیده و از آن تاریخ او اکنون ۸ ماه است که رنگ شادی گل را ندیده و باید دید در استادیومی که روزگاری حضور درخشانی در آن داشت بار دیگر به چهره درخشان تیمش تبدیل خواهد شد یا همچنان در مسیر افول قرار خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند پرسپولیسی‌ها به توافق تیم ملی و باقری
پیشنهاد یک تیم بزرگ چینی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

طارمی دوباره روی جلد روزنامه «رکورد»/ توافق برای انتقال به بنفیکا؟

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال علی دشتی استقلال پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال