علی‌عسگری: از پرسپولیس شکایت نکردم/ آقایان برخورد خوبی با من نداشتند

بازیکن اسبق پرسپولیس از رفتار مدیران این باشگاه با خود انتقاد کرد....

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم از پرسپولیس بابت مطالباتم شکایت کنم اما مسئولان باشگاه برخورد خوبی با من انجام ندادند.

به گزارش مدال، حمیدرضا علی‌عسگری در خصوص شایعه شکایت او از باشگاه پرسپولیس بابت مطالباتش گفت: من شکایتی از پرسپولیس نکردم اما همه کارها را برای شکایت از این باشگاه انجام دادم و حتی حق دادرسی را هم پرداخت کردم. اما شکایت نکردم چرا که اگر وارد پروسه شکایت شوم باشگاه پرسپولیس ضرر کرده و محروم می‌شود و به همین دلیل این کار را انجام نداده‌ام. چون نمی‌خواهم برای تیم محبوبم مشکل‌ساز شوم. در این مدت سعی کرده‌ام با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کنم اما متأسفانه با وجود اینکه حسن‌نیت داشتم و می‌خواستم در فضای دوستانه این مسئله حل شود ولی برخورد خوبی با من صورت نگرفت. 

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در ادامه افزود:‌ من حتی حاضر شدم که ۵۰ درصد از طلبم را ببخشم اما هواداران باید بدانند که من از سال ۸۹ تا ۹۳ از پرسپولیس طلبکارم. به طور مثال یک میلیون تومان سال ۹۲ با الان خیلی فرق می‌کند اما برخورد خوبی با من صورت نگرفت. شاید بهتر است که من هم از پرسپولیس شکایت کنم. چرا که بابت زحماتی که در این تیم کشیدم حقم را می‌خواهم. دوست ندارم دغدغه‌ای برای پرسپولیس به وجود بیاید اما دیدیم که خیلی‌ها طلب داشتند از این باشگاه پول‌شان را گرفتند و الان هم کسی از آنها ناراحت نیست و صحبتی هم از آنها به میان نیامد. سال قبل در اوایل فصل پول دادرسی را به حساب فدراسیون ریختم اما چون دیدم شرایط این تیم خوب نیست و از پنجره‌ نقل‌ و انتقالات هم محروم هستند به همین دلیل شکایتم را ادامه ندادم. امیدوارم مسئولان جلسه‌ای با من بگذارند و توافق کنیم چون اصلاً دوست ندارم برای پرسپولیس مشکلی پیش بیاید اما متأسفانه آقایان برخورد خوبی با من نکردند و انی در حالی است که من فقط حقم را می‌خواستم. از همان زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردم همیشه مشکلات مالی وجود داشت و هیچگاه با ما تسویه حساب نشد اما این مسائل را هواداران نمی‌دانم ولی امیدوارم که مسئولان پرسپولیس با یک رقم معقول طلب من را بدهند تا کار بیشتر از این گره نخورد.

اخبار مرتبط:
معرفی مسئول نقل و انتقالات پرسپولیس
خوردبین: با جدایی برانکو باید فاتحه قهرمانی پرسپولیس را خواند
برانکو-الاهلی در بن‌بست؟/ توافق تیم عربستانی با یک مربی پرتغالی

تگ ها


حمید علی عسگری بدهی پرسپولیس باشگاه پرسپولیس پرسپولیس مدیریت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال