علی عسگری، شاکی جدید پرسپولیس

حمیدرضا علی‌عسگری برای دریافت طلب خود از پرسپولیس شاید به ای‌اف‌سی شکایت کند....

به گزارش مدال، حمیدرضا علی‌عسگری بازیکن سابق پرسپولیس که نزدیک به ۸‌سال در جمع سرخپوشان حضور داشت، به دلیل مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است.

این بازیکن برای گرفتن طلب خود بار‌ها به فدراسیون مراجعه کرده و با پرداخت هزینه دادرسی، تشکیل پرونده داده بود. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی مدارک علی‌عسگری، حکم به نفع این بازیکن صادر و باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت طلب این بازیکن کرد.

پرسپولیس تا امروز از پرداخت طلب این بازیکن به بهانه‌های مختلف طفره رفته و علی عسگری که برای محروم نشدن پرسپولیس از آسیا، مدتی پیگیر شکایت خود نبود، حالا با پایان لیگ‌برتر درپی دریافت طلب کهنه خود شده، ولی پاسخ شفافی از مدیران این باشگاه دریافت نمی‌کند.

علی‌عسگری در گفت‌وگویی ضمن تائید این خبر اظهار داشت: من پرسپولیسی هستم و این تیم را دوست دارم. ۸ سال در پرسپولیس بازی کردم و مطالبات زیادی دارم و علاقه‌مند به اعلام مبلغ طلبم نیستم. در این سال‌ها پیگیر شکایت از باشگاه پرسپولیس بودم که فایده‌ای نداشت و جواب روشنی به من ندادند. به همین دلیل علی‌رغم میل باطنی مجبورم به ای‌اف‌سی شکایت کنم تا پس از سال‌ها به حقم برسم.

بیشتر بخوانید:

جلسه‌ای که قرار است برانکو را به پرسپولیس برگرداند

 

تگ ها


حمید علی عسگری باشگاه پرسپولیس ای اف سی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال