علی لطیفی: حذف اسپانیا و برزیل و پرتغال شگفتی جام بود!

......

 
بی شک حذف تیمهای بزرگ نظیر اسپانیا، برزیل، پرتغال و...مهمترین شگفتی جام بود و صعود تیم آرژانتین، فقط مرهون توانمندی مسی بود و بس!
 
به گزارش خبرنگار مدال، علی لطیفی مهاجم سابق تیم استقلال و تیم ملی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مدال انتخاب های جالبی درباره تیم منتخب خود در جام جهانی داشته و نظرات خود را درباره برترین های جام جهانی تا مرحله نیمه نهایی اعلام کرد و از حذف تیم های بزرگی مانند پرتغال، اسپانیا و برزیل به عنوان شگفتی جام نام برد و به عقیده ایشان از ابتدای جام تیم آرژانتین تیمی درجه سه بوده و صعود این تیم به جام جهانی هم مرهون نبوغ و خلاقیت بزرگترین فوتبالیست تاریخ، لیونل مسی بود و در واقع اگر تیم ملی آرژانتین در جام جهانی به تیمی درجه سه تبدیل نشد و توانست از گروهش صعود کند نیز به دلیل توانمندیها و خلاقیت مسی بود. 
وی درباره صعود تیم های بلژیک، فرانسه، انگلیس و کرواسی به مرحله نیمه نهایی به خبرنگار مدال اینگونه پاسخ داد: « از طرفی در تکمیل شگفتیهای جام جهانی صعود تیمهایی نظیر بلژیک، کرواسی، انگلستان و فرانسه برای اهالی فوتبال شگفت انگیز بود و البته شاید صعود تیمهایی چون بلژیک و فرانسه به دلیل داشتن ستاره های پرتعداد تا حدودی قابل پیش بینی بود ولی صعود دو تیم کرواسی و انگلستان برای علاقمندان به فوتبال عجیب و شگفت انگیز می باشد. انگلستانی که سالهاست یکی از حذف شدگان و ناکامان جام های جهانی بوده و تیم کرواسی که با تکیه بر فوق ستاره بی بدیلش مودریچ و ستارگانی چون راکتیچ و... حقیقتا در حد یک مدعی درجه اول قهرمانی نشان داده است.»
 
به باور علی لطیفی، هازارد، لوکاکو، امباپه، کورتوا و... جز برترین های جام جهانی بوده اند. در تصویر انتخاب های وی را مشاهده می فرمایید.

تگ ها


فوتبال