علی‌محمدی: بازگشتم خواسته من و سپاهان بود

هافبک جدید سپاهان امیدوار است در بازگشت به این تیم بتواند عملکرد خوبی داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، جلال علی‌محمدی پس از بازگشت دوباره به سپاهان اظهار کرد: من ۱۰ سال در سپاهان بودم، این باشگاه را خانه خودم می‌دانم و در این تیم راحت هستم ولی اتفاقاتی افتاد که یک سال از سپاهان جدا شدم و در پیکان بازی کردم، اما الان شرایط طوری بود که به نظرم می‌توانستم به تیم کمک کنم.

او ادامه داد: باشگاه برای انتقال من به سپاهان همکاری کرد و توانستم به این تیم برگردم. فکر می‌کنم بازگشت من به سپاهان خواسته دو طرف بود، خودم هم خیلی دوست داشتم به اصفهان برگردم و خدا ر ا شکر این اتفاق افتاد که دوباره پیراهن سپاهان را بپوشم.

هافبک جدید سپاهان در مورد کار کردن با محرم نویدکیا عنوان کرد: بچه‌های تیم آقا محرم را از نظر شخصیتی و فنی دوست دارند. من تازه به تیم اضافه شدم ولی شناختی که در گذشته از محرم نویدکیا داشتم، من را مجاب کرد تا به سپاهان بیایم و در توان خودم بتوانم به سپاهان کمک کنم.

علی‌محمدی یادآور شد: فکر می‌کنم سپاهان آینده روشن و خیلی خوبی داشته باشد چراکه بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و تیم مدیریتی خیلی قوی پشت تیم هستند. هر تغییری در هر مجموعه‌ای نیاز به زمان دارد و به نظرم زمان همه چیز را درست می‌کند و سپاهان آینده خوبی دارد.

او درباره غیبت تماشاگران سپاهان در ورزشگاه‌ها در شرایط کرونایی ابراز کرد: تیم‌هایی مثل سپاهان که هوادار دارند، اما نمی‌توانند از تماشاگران خود بهره ببرند، ۵۰ درصد از توان آنها کم می‌شود. بالاخره این کمبود باید در فضای مجازی جبران شود و می‌دانم هواداران سپاهان آنقدر با معرفت و خوب هستند که همیشه از تیم حمایت کردند و ان‌شاءالله از تیم پشتیبانی می‌کنند تا شرایط مطلوبی برای تیم و بازیکنان به وجود بیاید.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان جلال الدین علی محمدی پیکان تهران