علی‌محمدی: ترسیدم که اتفاق بدی برایم افتاده باشد

هافبک تیم فوتبال پیکان مدعی شد او و دیگر بازیکنان این تیم در مدت تعطیلی مسابقات لیگ برتر از لحاظ روحی و تاکتیکی متحول شده‌اند....

وی که بازی با پرسپولیس را از دست داده است، در این مورد خاطر نشان کرد: به‌هرحال فوتبال همین است و متأسفانه نمی‌توانم بازی کنم، ولی امیدوارم پیکان نتیجه خوبی بگیرد. در شروع لیگ این بازی برای ما مهم است، همین‌طور برای پرسپولیس که می‌خواهد خیلی زود قهرمانی‌اش را قطعی کند. آنها با تمام قدرت دنبال گرفتن سه امتیاز هستند، ولی تیم ما هم شایط خاصی دارد و تک تک امتیازها برای‌مان ارزش دارد.

علی‌محمدی در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان با این بازی‌های سخت در لیگ برتر می‌ماند؟»، اظهار داشت: بعد از سه ماه قرار است بازی کنیم و انگار این شروع یک فصل جدید است ولی با همین بازیکنان. ما قبل از تعطیلی لیگ شرایط خوبی نداشتیم، با اینکه نفرات خوبی داریم، ولی اعتماد‌به‌نفس نداشتیم. شاید الان از لحاظ بدنی در وضعیت ایده‌آل نباشیم، ولی پیکان از لحاظ روحی و تاکتیکی در این تعطیلات متحول شده است. ما می‌دانیم که باید خوب نتیجه بگیریم، خصوصاً در بازی با حریفان مستقیم که بازی‌های سرنوشت‌سازی محسوب می‌شوند.

تگ ها


جلال الدین علی محمدی پیکان تهران