علی‌منصور تیم ملی جوانان را تمرین داد!

سرمربی سابق تیم استقلال امروز میهمان تمرین تیم ملی جوانان بود و اتفاق جالبی در حضور وی رقم خورد....

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم ملی جوانان فوتبال ایران زیر نظر پرویز مظلومی در جریان است و آن‌ها می‌خواهند در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند تا بتوانند جواز حضور در جام جهانی جوانان را به دست آورند؛ میهمان ویژه تمرین امروز شاگردان مظلومی، علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال و ذوب آهن اصفهان بود که از نزدیک نظاره‌گر عملکرد بازیکنان تیم ملی جوانان بود.

اتفاق جالب این‌که علیرضا منصوریان که به دلیل شیوع ویروس کرونا دوره عملی کلاس پرولایسنس مربیگری خود را رد نکرده بود، از مظلومی خواست تا اجازه بدهد وی به میانه میدان رفته و تیم را تمرین بدهد؛ اتفاقی که با موافقت مظلومی همراه شد و منصوریان مربی امروز تیم ملی جوانان بود تا این‌گونه دوره عملی خود را سپری کرده باشد.

وی پس از این تمرین در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما گفت: از پرویز مظلومی و کادرفنی ایشان ممنونم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند؛ تیم ملی جوانان بسیار پتانسیل بالایی دارد و پس از آن‌که امروز آن‌ها را تمرین دادم متوجه این مسئله شدم. بسیار امیدوارم که در مسابقات پیش‌رو بتوانند موفق شوند و مطمئنم با انگیزه و توانایی که از آن‌ها دیدم این مهم به دست خواهد آمد.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان جوانان علیرضا منصوریان