علی موسوی در گفت و گو با مدال، آقای حسینی بمان و بجنگ /آلمانی ها فقط یک دروازه بان ثابت دارند

پیشکسوت استقلال از دروازه بان جوان این تیم می خواهد برای فیکس شدن خودش تلاش کند علی موسوی در گفت و گو با خبرنگار مدال در خصوص وضعیت سید حسی ......

پیشکسوت استقلال از دروازه بان جوان این تیم می خواهد برای فیکس شدن خودش تلاش کند 


علی موسوی در گفت و گو با خبرنگار مدال در خصوص وضعیت سید حسین حسینی در این تیم اظهار داشت: حسینی سال گذشته فیکس استقلال بود و الان باید خودش بررسی کند چه اتفاقاتی افتاده که از ترکیب دور شده. او باید به جای مطرح کردن ناراحتی خود بجنگد و تلاش کند. پارسال مگر رحمتی همین شرایط را نداشت اما به جای این که درگیر حاشیه شود، ماند و تلاش کرد تا امروز دروازه بان فیکس استقلال شد. حسینی هم الان باید همین راه را ادامه دهد.

موسوی که سابقه بازی در آلمان را دارد در ادامه افزود: آلمانی ها اعتقادی به دروازه بان چرخشی ندارند و فقط از یک دروازه بان استفاده می کنند. شفر هم به همین دلیل دست به تغییر نزده اما قطعا حسینی می تواند با ماندن و جنگیدن حق خود را بگیرد. او بهتر است در این رابطه رحمتی را الگوی خود قرار دهد.

مهاجم اسبق استقلال در ارتباط با وضعیت الحاجی گرو در این تیم گفت: همیشه حضور خارجی ها در استقلال بگیر و نگیر داشته. پارسال اگر تیام خوب در استقلال گلزنی می کرد، بی تاثیر از حضور هافبک های کلیدی در این تیم نبود اما الان شرایط بد استقلال روی عملکرد خارجی های این تیم هم تاثیر گذاشته و الحاجی و نویمایر نتوانسته اند خودشان را نشان دهند. به اعتقاد من استقلال روز به روز بهتر می شود و این بهتر شدن به شرایط الحاجی و نویمایر هم کمک می کند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال