علی نعمتی و یک رقیب غیر منتظره

علی نعمتی برای رسیدن به ترکیب پرسپولیس کار بسیار سختی پیش رو دارد و باید با چند بازیکن رقابت داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از بازیکنانی که چندین سال پیاپی بحث و شایعات در مورد حضور او در پرسپولیس وجود داشت علی نعمتی بود. نعمتی سرانجام در تابستان پس از کش و قوس‌های فراوان رضایت‌نامه خود را از شهرخودرو به مقصد پرسپولیس دریافت کرد و قرمزپوش شد.

البته اوضاع بر طبق خواسته‌های نعمتی دنبال نشد چرا که پرسپولیس یک خروجی در خط دفاع داشت و در عوض سه بازیکن در این پست به لیست پرسپولیس اضافه شدند.

علی نعمتی که در این فصل تنها در چند مسابقه فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرده حالا یک رقیب غیرمنتظره دیگر در پرسپولیس دارد. وحدت حنانوف که سومین مسابقه‌اش را مقابل آلومینیوم پشت سر گذاشته عملکرد خوبی در قلب خط دفاعی داشت و این اتفاق کار را برای علی نعمتی و دیگر مدافعان پرسپولیس سخت می‌کند.

درحالی ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی قبل مبتنی بر دو دفاع مرکزی یعنی حنانوف و فرجی چیده شده بود که یحیی قابلیت استفاده علی نعمتی، سیدجلال حسینی و علیرضا ابراهیمی را نیز دارد. اتفاقی که باعث شده برخلاف فصل گذشته کادرفنی پرسپولیس در انتخاب مدافع دستی باز داشته باشند و رقابت در پست حساس مدافع آخر در اردوی پرسپولیس بالا گرفته است.

 

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال