علی‌نژاد: انتخابات فدراسیون شطرنج بعد از ماه رمضان

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر شرایط کرونا اجازه دهد، مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد....

در این مراسم که شب گذشته در سالن مسابقات فدراسیون شطرنج برگزار شد، علی‌نژاد ابراز با ابراز امیدواری به اینکه فضای آرامشی که در یک‌سال اخیر بر این رشته حاکم شده، در آینده نیز تداوم داشته باشد، افزود: شطرنج ورزش زیبایی است و این زیبایی با همدلی و اتحاد خانواده شطرنج زیباتر می شود.

وی عنوان کرد: مشکلاتی در سطح بین‌المللی برای شطرنج ایران بوجود آمد که تا مرز تعلیق هم پیش رفتیم، اما وزارت ورزش و جوانان پای کار ایستاد و تدابیر خوبی به خرج داد تا شطرنج ایران این شرایط سخت را با موفقیت پشت سر بگذراند. وزارت امور خارجه هم انصافا در این گذر دشوار به کمک آمد و کنارمان بود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج گفت: اگر شرایط کرونا اجازه دهد، مجمع فدراسیون بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و من امیدوارم هر کسی رای مجمع را بدست آورد و به ریاست رسید، بتواند این آرامش فعلی را حفظ کند و هدفش موفقیت شطرنج در سطوح داخلی و بین المللی در سایه اتحاد و همدلی اعضای این خانواده فرهیخته باشد.

پیش از صحبت‌های علی‌نژاد، فرهاد نیکوخصال سرپرست فداسیون شطرنج گزارشی از برگزاری این رقابت‌ها را ارائه داد.

تگ ها


مهدی علی نژاد وزارت ورزش و جوانان Chess