علی‌نژاد: سوریان کرسی از دست رفته را پس بگیرد

معاون وزیر ورزش گفت: تا قبل از این سابقه نداشت یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود و کشتی در این زمینه یک رکورد زد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی که امروز به صورت وبینار برگزار شد، گفت: اولین مجمع آنلاین تاریخ فدراسیون کشتی برگزار شد. تا قبل از این سابقه نداشت که یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود. اینجا هم کشتی یک رکورد زد و توانست آن را به نام خودش بزند.


وی ادامه داد: شکر خدا کشتی یکسال اخیر را خیلی خوب سپری کرد.  موفقیت های بسیار خوبی به دست آمده و این نشان دهنده عملکرد خوب علیرضا دبیر و دوستانش است که توانستند یک عملکرد تیمی خوبی را داشته باشند. علیرضا دبیر از قهرمانان خوب کشتی بود که نشان داد در زمان حضورش در شورای شهر و در عرصه سیاست خیلی خوب توانست کارهای مدیریتی را فرا بگیرد.


معاون وزیر ورزش عنوان کرد: پرداخت ۳۱ میلیارد بدهی نشان از عملکرد خیلی خوب مالی فدراسیون دارد و حتما این موضوع در ارزیابی کیفی فدراسیون ها نقش مهمی خواهد داشت. یکی از کارهای خوب در فدراسیون کشتی تعدیل نیروهای انسانی یود. چرا که فدراسیون کشتی با تورم نیرو مواجه بود و این خوب نبود که پول ورزش برای نیروی انسانی هزینه شود.


علی نژاد در ادامه گفت: کسب کرسی بین المللی یکی از برنامه های مهم فدراسیون کشتی است. کرسی که به سختی به دست آمد و به آسانی از دست رفت و حالا امیدواریم که با حضور حمید سوریان بتوانیم این مسئولیت را دوباره به دست بیاوریم. سوریان از قهرمانان بزرگ نامی کشتی  ایران و دنیا بوده و این شایستگی را دارد که باز هم این کرسی را برای ایران بدست بیاورد. وزارت ورزش با تمام توان در کنار فدراسیون کشتی است و هر کاری که لازم باشد انجام حواهد داد و حمایت های لازم در هر زمینه انجام می شود.

تگ ها


مهدی علی نژاد وزارت ورزش و جوانان