علی نژاد: کیانی مدال ارزشمندی را به ارمغان آورد

مهدی علی نژاد روز سه شنبه پس از رسیدن کیانی به مدال نقره بازی های آسیایی، تصریح کرد: پیش از این تنها احسان پیغمبری در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ به برنز رسیده بود و در واقع کیانی اولین نقره تالوی ایران در تاریخ بازی های آسیایی را دشت کرد و کسب این موفقیت از سوی یک دختر بسیار ارزشمند است ......

مهدی علی نژاد روز سه شنبه پس از رسیدن کیانی به مدال نقره بازی های آسیایی، تصریح کرد: پیش از این تنها احسان پیغمبری در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ به برنز رسیده بود و در واقع کیانی اولین نقره تالوی ایران در تاریخ بازی های آسیایی را دشت کرد و کسب این موفقیت از سوی یک دختر بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه افزود: عملکرد کیانی موجب تحسین تمامی مسئولان خارجی حاضر در سالن شد. حریف چینی که به طلا رسید بسیار قدرتمند بود و دیگر نفرات نیز سطح بالایی داشتند که کیانی یا نمایشی مناسب و در رقابتی نزدیک و نفسگیر به مدال رسید.

وی با بیان اینکه کیانی در ۱۸ سالگی مسیری طولانی در دنیای قهرمانی پیش روی دارد؛ افزود: او ۱۰ سال است که در اردوهای تیم های ملی رده های سنی حضور دارد و زحمات فدراسیون٬ خودش و خانواده اش را جواب داد.

نایب رئیس فدراسیون آسیایی ووشو، گفت: زمانیکه بچه ها به دنبال سپری کردن دوران کودکی هستند٬ او در اردوی تیم ملی تلاش کرد و حالا به حقش رسید.

علی نژاد در پایان اظهار داشت: این مدال قطعا موجب افزایش روحیه و انگیزه سانداکاران ایران شد و امیدوارم در روزهای باقی مانده نیز در ساندا به نتایج ایده آلی برسیم.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 هنرهای رزمی ترکیبی