علی پورحیدری: مجبور شوم از باشگاه استقلال شکایت می کنم

علی پورحیدری، فرزند منصور پورحیدری از خلف وعده باشگاه استقلال پرده برداشت و اظهار داشت: مجبور شوم از باشگاه استقلال شکایت می کنم....

علی پورحیدری، فرزند منصور پورحیدری از خلف وعده باشگاه استقلال پرده برداشت و اظهار داشت: مجبور شوم از باشگاه استقلال شکایت می کنم.

به گزارش مدال، علی پورحیدری در خصوص مطالبات پدرش از باشگاه استقلال گفت: حقیقتاً من خیلی پیگیری کردم چون مشکلاتی برایم به‌وجود آمده بود که به قراردادی که پدرم از باشگاه استقلال طلب داشت نیاز داشتم. پدر من 400میلیون تومان از باشگاه استقلال طلب دارد ولی هنوز خبری از پرداخت پول نیست و جالب است که مدیریت قبل از آقای فتحی حتی قرارداد دوم پدر من را قبول نداشت!

وی در ادامه گفت: در مدیریت گذشته و در زمان حضور آقای افتخاری به ما اعلام کردند قرارداد دوم پدر شما در سازمان لیگ و هیأت فوتبال ثبت نشده و سازمان بازرسی کل کشور به این موضوع ایراد گرفته است. من هم به این دلیل موضوع را از چند جا پیگیری کردم و متوجه شدم چنین صحبتی درست نیست و اصلاً سازمان بازرسی ایرادی به قرارداد پدر من نگرفته بود. جالب است اگر این موضوع صحت داشت و من آن را پیگیری می‌کردم تخلف رسمی باشگاه استقلال ثابت می‌شد چون پدر من روی نیمکت می‌نشست و وقتی یک نفر به‌عنوان سرپرست روی نیمکت می‌نشیند یعنی قرارداد امضا کرده و مگر می‌شود کسی بدون قرارداد مسئولیتی را قبول کند؟

 پورحیدری درباره مذاکراتی که با فتحی داشته نیز توضیحاتی داده است: اوایل که آقای فتحی به استقلال آمد چندین‌بار قول داد مطالبات پدر من پرداخت می‌شود ولی ظاهراً سه سال است هیچ پولی به باشگاه نیامده که مطالبات او را پرداخت نمی‌کنند! من از طریق آقای منزوی این موضوع را پیگیری کردم ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم.

 پورحیدری تأکید کرد دوست ندارد کار به شکایت بکشد: ما اگر چنین اخلاق و مرامی داشتیم شکایت می‌کردیم و مثل خیلی‌های دیگر به پول پدرم می‌رسیدیم اما به‌خاطر رفتارهایی که پدر من با استقلال در دوران حضورش داشته و اینکه مادرم هرگز دوست نداشت از استقلال شکایت کنیم تا امروز این کار را انجام نداده‌ایم. شاید مسئولان استقلال هم می‌دانند ما این کار را انجام نمی‌دهیم، سوء‌استفاده می‌کنند و مطالبات پدر من را پرداخت نمی‌کنند. فتحی حتی به من گفت به هیأت‌مدیره نامه بنویسم که من این کار را هم انجام دادم. شاید گفتنی نباشد، اما به‌خاطر مشکلات شخصی که داشتم مجبور شدم آن مشکلات را به اعضای هیأت‌مدیره بازگو کنم ولی متأسفانه باز هم اتفاقی رخ نداد.

 فرزند منصورخان در پایان حرف‌هایش گفت: اگر نتوانم مطالبات پدرم را بگیرم شاید مجبور باشم از باشگاه استقلال شکایت کنم. این رفتارها به‌نوعی بی‌احترامی است بخصوص وقتی آقای افتخاری در مدیریت گذشته به وزیر ورزش نامه نوشت و اعلام کرد چون پدرم فوت کرده قرارداد او را لغو می‌کند. به‌نظرم رفتارهایی که صورت گرفته زیبنده نیست و شاید بهتر بود با خانواده کسی که سال‌ها در استقلال زحمت کشیده بهتر از این رفتار می‌شد.

 

بیشتر بخوانید:

سریال دنباله دار در استقلال/این قسمت؛ هیئت مدیره مقابل خطیر!

تگ ها


باشگاه استقلال منصور پورحیدری مطالبات پورحیدری علی پورحیدری مدیریت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال