علی کریمی، بازیکن سپاهان: امیدوارم نتایج ضعیف مان را در ادامه لیگ جبران کنیم

علی کریمی، بازیکن سپاهان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس اظهار داشت: صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد که میتوانست نتیجه بازی را ب ......

علی کریمی، بازیکن سپاهان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس اظهار داشت:
صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس اتفاق افتاد که می‌توانست نتیجه بازی را به‌نحو دیگری رقم بزند. بازی خیلی سختی مقابل پرسپولیس داشتیم، ما شرایط تیمی خوبی نداشتیم و اولین بازی بود که منصور ابراهیم‌زاده به جمع ما اضافه شده بود، ضمن اینکه ما بازیکنان مصدوم و محروم زیادی هم داشتیم، اما امیدوارم بتوانیم آبروی ازدست‌رفته سپاهان را به این تیم برگردانیم.
وی ادامه داد:
قطعاً جایگاه سپاهان اینجا نیست و امیدوارم این نتایج را بتوانیم در ادامه لیگ جبران کنیم.
هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که به‌نظرش چه عاملی باعث رقم خوردن این نتایج سپاهان شده است، گفت:
فعلاً نمی‌توانم جواب این سؤال شما را بدهم، اما ما بازیکنان بیشترین نقش را در این نتایج داریم. همان‌طور که گفتم نمی‌توانم جواب قطعی به سؤال شما بدهم، اما جایگاه سپاهان اینجای جدول نیست.
کریمی درباره اینکه آیا با آمدن ابراهیم‌زاده وضعیت سپاهان تغییر خواهد کرد یا خیر، گفت:
ابراهیم‌زاده با سابقه درخشانی که در تیم‌ ذوب‌آهن و سایر تیم‌های لیگ برتری دارد صددرصد می‌تواند کمک زیادی به ما کند. فکر می‌کنم امروز هم تأثیر وجود او را در تیم دیدیم. ابراهیم‌زاده تیم بحران‌زده‌ای را تحویل گرفته و با دو یا سه روز کار نمی‌تواند تغییر اساسی در این تیم به‌وجود بیاورد.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال