علی کریمی از باشگاه نفت تهران شکایت کرد

به گزارش مدال به نقل ازوب سایت نود ، علی کریمی قرارداد دو ساله دو میلیارد و سیصد میلیونی داشته و احتمال محکوم شدن باشگاه نفت به پرداخت زیاد است ......

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود ، علی کریمی قرارداد دو ساله دو میلیارد و سیصد میلیونی داشته و احتمال محکوم شدن باشگاه نفت به پرداخت زیاد است.او مطالباتش از تراكتورسازي را هم دريافت نكرده. باشگاه تراكتور اصل طلب او که استیناف ان را تایید کرده را طی چک رمزدار به سازمان ليگ داده اما یک طلب دیگر او را منوط به صدور حکم انضباطی دانسته است.

  علي كريمي در گفت و گو با سایت پیروزی دیلی به سوالات پاسخ داد.او در لابلاي حرف هايش به مشكلات فوتبال ايران اشاره داشت و اينكه دراين باره مصاحبه اي با تلويزيون داشته كه روز جمعه از برنامه ليگ يك در شبكه ورزش پخش مي شود. كريمي گفت: در اين مصاحبه ناگفته هاي زيادي داشته ام. درباره مشكلات اين فوتبال. من امروز براي بررسي شكايتم از نفت ۴۴ ميليون پرداخت كردم. حالا نمي دانم چرا بايد دراين فوتبال يك جايي بابت بررسي شكايت درصدي از قرارداد و مبلغ شكايت دريافت شود و يك جايي بابت حق خروج از استان يك بازيكن ۶ يا ۸ ميليون تومان مي گيرند. يعني نگاه به مبلغ قرارداد نمي كنند كه درصدي از آن را بگيرند بلكه اين مبلغ ثابت است. حالا اينكه چرا بايد اين پول ها از بازيكنان گرفته شود يك موضوع ديگر است كه جاي خود دارد. كريمي مي گويد: در مصاحبه با تلويزيون هم گفته ام كه در همه اين سالها  چه كار ماندگاري براي اين فوتبال شده؟ حق پخش را حل كرده اند؟ براي فدراسيون ساختمان گرفته اند؟ مشكل تبليغات دور زمين اساسي حل شده؟ كاري واقعا شده كه آن را ماندگار بدانيم. ليگ را كه آقاي صفايي فراهاني حرفه اي كرد. ساختمان را كه دادكان گرفت. الان زمين تمرين تيم ملي چه وضعيتي دارد. آنجا رفتم و ديدم شن ريخته اند. كريمي درباره وضعيت تيم ملي هم حرف هايي دارد و مي گويد:  اگز من جاي مسوولان بودم براي برپايي اردو هزينه نمي كردم و مي گفتم نتيجه نمي خواهم و هزينه برپايي اردو و بازي دوستانه ۱۵۰ يا ۲۵۰ هزار دلاري را صرف زيرساخت هاي تيم ملي مي كردم تا مربي تيم ملي اينقدر با مشكل نداشتن زمين تمرين و امكانات مواجه نباشد. مگر ما جام جهاني نرفته ايم. چهار باري رفته ايم. هم قبل و هم بعد از انقلاب اما كار زيرساختي چه؟ به ندرت كرده ايم و الان مدتهاست كه اين كار را نمي كنيم. چقدر زمين تمرين و زه كشي شده و استاديوم استاندارد و بدون ايراد داريم . به خاطر همين مي گويم از ما كه گذشت از حالا به بعد بهتر است به داد و دردهاي اين فوتبال برسيد. علی کریمی در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس گفت:  قبلا هم گفتم و حالا هم مي گويم. طاهري نسبت به برخي ها خوب كار كرد و نتيجه كه بود و درآمد هم كسب شد. حالا من وارد جزئيات و حواشي نمي شوم. فكر مي كنم زحمت اش را كشيده. او در خصوص جانشین طاهری اظهار داشت: نمي دانم آقاي دادكان بپذيرند يا نه ولي به نظر گزينه اي بهتر از ايشان وجود ندارد. آقاي دادكان كار را بلد است. استخوان خرد كرده اين كار است و بازيكن پرسپوليس هم كه بوده. مسوولان هم اگر رفتن آقاي طاهري حتمي است گزينه اي بهتر از آقاي دادكان نخواهند داشت با ايشان به عنوان بازيكن تيم ملي كار كرده و از قدرت و توان كارشان شناخت دارم. نمي دانم پشت پرده چه خبر است. اميدوارم آقاي دادكان گزينه مسوولان باشند و ايشان هم بپذيرند.  البته مي دانم دادكان دكتر تحت هر شرايطي حاضر به قبول مسووليت نمي شوند و قطعا خواسته هايي دارند اما اگر به ايشان اعتقاد دارند ايشان را راضي كنند. 
كريمي در پاسخ به اين سوال كه چه صحبتي با هواداران داريد گفت: هواداران خودشان با هوش و با معرفت تر از اين هستند كه نيازي به توصيه ما داشته باشند. آنها مي دانند كه راه سربلندي پرسپوليس در اين است كه از تيم حمايت كنند. در همه مقاطع هم اين كار را كرده اند. حتي وقتي كه تيم در بحران بوده و نتيجه نگرفته. اصلا شما فكر نمي كنيد چه چيزي سواي زحمت باشگاه و تيم موجب مي شود پرسپوليس قهرمان شود. چيزي جز اينكه هواداران بعد از قهرمان نشدن تيم با تفاضل گل پشت تيم ايستادند و حمايت همه جانبه كردند؟

تگ ها


اخبار روز فوتبال