دلایل استعفای جادوگر از مالکیت سپیدرود رشت

علی کریمی با ارسال نامه‌ای به اداره ورزش و جوانان استان گیلان از مالکیت تیم سپیدرود رشت استعفا کرد....

علی کریمی با ارسال نامه‌ای به اداره ورزش و جوانان استان گیلان از مالکیت تیم سپیدرود رشت استعفا کرد.

به گزارش مدال، علی کریمی ظهر روز گذشته در تماس با مریم بخشی، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از سمت مالکیت سپیدرود استعفا کرد و قرار شده تا ظهر امروز نامه رسمی را از طریق وکیلش به دست مسئولان اداره ورزش برساند.
علی کریمی در اواسط لیگ هفدهم برای اولین بار به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب شد و توانست با کسب نتایج خوب به همراه سرخپوشان سهمیه شهر باران را لیگ برتری نگه دارد. او با توجه به اختلافاتی که با جواد تن زاده داشت در پایان فصل از سپیدرود جدا شد تا سرخپوشان با هدایت خداداد عزیزی وارد مسابقات شوند اما با کسب نتایج ضعیف و هم‌چنین اختلاف موجود بین این مربی و‌ هواداران سپیدرود، او از رشت رفت تا بازگشت کریمی سر زبان‌ها بیفتد.
علی کریمی به رشت برگشت و علاوه بر قبول هدایت سپیدرود در درجه اول مالکیت این باشگاه را هم در دست گرفت و همه کاره این تیم محبوب شد. از هفته ششم لیگ هجدهم کریمی و دستیارانش به سپیدرود بازگشتند و آنها تا پایان هفته نوزدهم با شکست مقابل پدیده مشهد با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته و خطر سقوط را بیش از هر زمانی احساس می‌کنند. با تصمیم ناگهانی جادوگر محبوب فوتبال هنوز مشخص نیست چه کسی در ابتدا مالکیت این تیم را می‌پذیرد و سپس سرمربی بعدی چه کسی خواهد بود. باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی برای تیم ریشه دار گیلانی رقم می‌خورد.

کریمی که مالکیت باشگاه سپیدرود را نیز در اختیار دارد، پس از شکست تیمش در هفته نوزدهم،‌ تمرینات را تا روز دوشنبه تعطیل کرده و فعلاً به رشت بازنگشته است.

بدقولی مسئولان استان گیلان در حمایت از باشگاه سپیدرود و عدم نتیجه‌گیری این تیم باعث شده کریمی تصمیم بگیرد مالکیت باشگاه پُر طرفدار شمالی را به شخص دیگری واگذار کند.

قربانعلی الماس‌خاله با اشاره به استعفای کریمی از تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: در حال حاضر واگذاری باشگاه به‌هیچ‌وجه به صلاح نبوده و تمام تلاش خود را برای ادامه فعالیت علی کریمی در باشگاه سپیدرود به کار گرفته و خواهان ادامه حضور او در سپیدرود هستیم. ایشان زحمات بسیاری برای سپیدرود رشت کشیده‌اند و خواهان حضور وی در سپیدرود هستیم، این تیم در شرایط سختی قرار دارد و نیاز به حمایت همه‌جانبه مسؤولان و هواداران دارد.
الماس‌خاله با اشاره به نیاز مبرم سپیدرود به اتحاد و همدلی گفت: هیئت فوتبال گیلان تمام‌قد از علی کریمی حمایت کرده و روی حمایت همه‌جانبه هواداران نیز حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم، سایر مسؤولان نیز باید وارد گود شده و از سپیدرود حمایت کنند.