علی کریمی- استقلال؛ شاید توافق حاصل شود

ستاره خط هافبک استقلال ممکن است طی روزهای آینده برای تمدید قراردادش به توافق برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی کریمی یکی از ستاره هایی است که هواداران استقلال علاقه زیادی به ماندن او دارند. این بازیکن اما یک پیشنهاد خوب از کشور قطر به دستش رسیده و به همین خاطر قصد جدایی کرده است. از این رو فشارهای هواداران به مدیریت باشگاه باعث شده تا سعادتمند و همکارانش هر کاری انجام بدهند تا کریمی را در جمع آبی ها نگه دارند.


با این وجود هنوز هیچ مذاکره رودررویی میان کریمی و مدیران استقلال برای تمدید قرارداد صورت نگرفته اما حضور علی کریمی در تمرین روز گذشته آبی پوشان به مساله ماندن او دامن زد. کریمی البته دیروز به هم تیمی هایش هم گفته بود که حاضر به قطر برود و فقط برای حفظ آمادگی اش به تمرین رفته اما اصرارهای استقلالی ها برای ماندن این بازیکن ممکن است به انجام توافق منجر شود.


ستاره خط هافبک آبی ها در پیغامی که به مدیران باشگاه داده خواهان آن شده تا چندروز صبر کنند و او بتواند همه جوانب را بررسی کند و بعد بهترین تصمیم را بگیرد. با این وجود ممکن است طی روزهای آینده کریمی و استقلال برای تمدید قرارداد به توافق برسند و این بازیکن قبل از دیدار با الشرطه عراق راهی قطر شود تا در ترکیب آبی پوشان به میدان برود.

ببیشتر بخوانید:

مخالفت رسمی پیکان با انتقال واسعی به استقلال

چرا پنجره ما مثل پرسپولیس و شهر خودرو باز نشد؟

 

 

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران علی کریمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال