علی کریمی : با کمک همه برای موفقیت نفت تلاش می‌کنیم

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی می گوید جلسه خوبی به مسئولان باشگاه نفت داشته و تمام تلاشش را برای موفقیت این تیم در فصل آینده لیگ برتر به کار می گیرد ......
کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی می گوید جلسه خوبی به مسئولان باشگاه نفت داشته و تمام تلاشش را برای موفقیت این تیم در فصل آینده لیگ برتر به کار می گیرد ...

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی می گوید جلسه خوبی به مسئولان باشگاه نفت داشته و تمام تلاشش را برای موفقیت این تیم در فصل آینده لیگ برتر به کار می گیرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا،  علی کریمی درباره جلسه ای که با مسئولان باشگاه نفت تهران داشت اظهار کرد:جلسه خوبی با آقای عرفانیان سرپرست محترم باشگاه نفت و همکاران شان داشتیم و بر سر کلیات همکاری به توافقاتی رسیدیم.
او در ادامه گفت: نفت تهران بعنوان قهرمان جام حذفی و نماینده ایران در آسیا تیمی است که انتظارها از آن بالاست. از سوی دیگر از دست رفتن زمان آماده سازی، جدایی برخی نفرات تیم و محدود بودن گزینه های موجود در بازار نقل و انتقالات چالشی است که این تیم با آن مواجه است.

کریمی ادامه داد: فعلا اسکلت و استخوان بندی تیم دچار تغییراتی شده است. هر چند کار در نگاه اول سخت است اما همه این چالش ها را می توان کم و بیش و در طول فصل حل کرد، آن هم با تلاش مضاعف همه عوامل. وقتی باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و خانواده بزرگ نفت دست در دست هم دهند می توانند بر مشکلات غلبه کنند. رسانه ها هم به نفت به عنوان نماینده ایران نگاهی ملی خواهند داشت. ما باید سخت کار کنیم و بکوشیم تا هم نفت در مسیر موفقیت گام بردارد و هم نماینده خوبی برای فوتبال ایران در آسیا باشد. بنده امیدوارم باشگاه حمایت و ساپورت خوبی از تیم داشته باشد و شرایط به گونه ای باشد که بتوانیم در آرامش به کار فنی پرداخته و با سخت کوشی و تلاش مضاعف چال هایی که وجود دارد را حل کنیم.

کاپیتان سابق تیم ملی گفت: اینکه باشگاه نفت بنده را از مدت ها قبل گزینه خود دانسته برایم قابل احترام است. نفت در فوتبال به نوعی اولین تیم بنده بوده است. بازیکن نوجوانان نفت بودم و حالا در مربیگری هم قسمت این شده در این تیم بازیکن ساز و قدیمی تهران استارتی جدی بزنم. امیدواریم ما یک مجموعه قوی و همدل باشیم. حرف من این است در کار گروهی موفقیت حاصل نمی شود مگر آنکه همه دست در دست هم دهند و هر یک وظیفه خود را بدرستی و خوبی انجام دهند. باشگاه در مسائل کلان، حمایتی، مالی و ساختاری و کادر فنی و بازیکنان هم در بعد فنی و مستطیل سبز باید بکوشند و تلاش همه جانبه داشته و تصمیمات هوشمندانه و اثرگذار بگیرند. امیدوارم هر اتفاقی می افتد منجر به موفقیت نماینده فوتبال ما در آسیا باشد و بنده هم بتوانم در این مسئولیتی که قبول خواهم کرد ان شاءالله در کنار تلاش همکارانم در کادر فنی و  بازیکنان موفقیت را رقم بزنیم.