علی کریمی: در فدراسیون فوتبال نگاه رنگی نخواهم داشت

اسطوره فوتبال ایران بعد از حضور طولانی مدت خود در فدراسیون فوتبال به توضیح برنامه‌هایش بعد از انتخاب احتمالی به عنوان رییس فدراسیون پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی یکی از تصمیمات جالب خود را گرفته و امروز با حضور در فدراسیون فوتبال رسما به عنوان کاندیدای پست ریاست فدراسیون فوتبال گام برداشت. در شرایطی که از ساعات‌ها قبل اصحاب رسانه در انتظار پایان حضور وی در ساختمان فدراسیون فوتبال و بحث درباره برنامه‌های علی کریمی بودند، او حرف‌های جالبی برای این موضوع داشت.

علی کریمی درباره حضور طولانی مدت خود در فدراسیون فوتبال اینطور گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم بابت اینکه یک مقدار، البته یک مقدار که نه خیلی زیاد معطل شدید. معذرت خواهی می کنم اما کارهای اداری خودتان می دانید که به چه شکل است و کارهای ما گیر کرده بود که به حمدالله انجام شد.

کاندیدای پست ریاست فدراسیون درباره اینکه آیا مشکل اداری مربوط به ثبت نام مهدی مهدوی کیا نیز حل شده گفت: بله، مشکل ایشان هم حل شد.

علی کریمی در واکنش به اینکه حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال با استقبال اهالی فوتبال مواجه شده اینطور پاسخ داد: بعد از مدت ها که شرایط مهیا شد برای امثال ما، تصمیم گرفتیم که شانس خودمان را امتحان کنیم. این ثبت نام اول راه ماست و هنوز خیلی راه داریم تا انتخابات. تقریبا دو ماه دیگر مانده است و امیدوارم اتفاقات خوبی برای فوتبال بیفتد.

وی با اشاره به مشکلات فوتبال ایران گفت: شما می‌دانید که فوتبال ما یک سری مشکلات اعم از شفاف سازی، برنامه ریزی و اقتصادی دارد و ما در حال برنامه ریزی هستیم تا اگر شد و موفق شدیم این صندلی را کسب کنیم در کنار دوستانی که آدم های سالمی هستند و کسانی که دنبال تغییر و فوتبال پاک هستند، بتوانیم یک اتفاق اساسی را انجام دهیم. این مساله البته زمانبر است و موضوعی نیست که بتوان یک یا دو ماهه انجام دهیم. این حرف ها شاید زود است و باید اگر انتخاب شدیم کارهای مدنظرمان را پیاده کنیم.

علی کریمی درباره انتخاب‌های خود برای پست‌های در نظر گرفته گفت: از تمام کسانی که بتوانند کمک کنند سود خواهیم برد. یک سری از دوستان در حرف‌های خود مطالباتی را عنوان کرده بودند و این مساله را رنگی کرده بودند اما وقتی حرف تیم ملی پیش می آید هیچ رنگی برای ما معنا ندارد و به فکر این هستیم تا کارهای خوب انجام دهیم. قبلا هم گفتم کسانی که می توانند کمک کنند در کنارمان خواهند بود و انشاالله اتفاقات خوبی بیفتد.

وی درباره انتقاداتی که از او در خصوص نداشتن تجربه کارهای مدیریتی می‌شود گفت: باید به اساسنامه برگردیم. الان اساسنامه این اجازه را به من و امثال من داده تا در انتخابات شرکت کنیم. من ورود کردم و حتما این اجازه را داشته ام و حتما اساسنامه را طبق اصولی نوشتند و تایید کردند. حرف و حدیث هست و هر کسی آزاد است که نقطه نظرات خودش را بگوید. حالا یک سری انتقاد می کند و نظرات آنها هم برای من محترم است. البته جا دارد از اکثریت هم تشکر کنم که حمایت کردند.

ادامه دارد...

تگ ها


علی کریمی