علی کریمی دوباره سرمربی نفت تهران شد

مالک جدید باشگاه نفت طلاییه تهران اعلام کرد علی کریمی از فردا هدایت این تیم را برعهده می گیرد ......

مالک جدید باشگاه نفت طلاییه تهران اعلام کرد علی کریمی از فردا هدایت این تیم را برعهده می گیرد.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، حمیدرضا جهانیان، مالک جدید باشگاه نفت طلاییه تهران پنج شنبه شب بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه را دور هم جمع کرد و نشستی صمیمی با آنها داشت تا از مشکلاتی که گریبانگیر آن بودند، مطلع شود.
تاجیک، عضو هیأت واگذاری باشگاه نفت تهران بازیکنان را به جهانیان معرفی کرد و مالک جدید این باشگاه نیز بعد از شنیدن مشکلات تیم، تمرینات، بازیکنان و ... به شکل غیر منتظر ه ای از آنها راجع به سرمربی جدید نظرخواهی کرد.
جهانیان از بازیکنان نفت سوال کرد چند نفر موافق سرمربیگری علی کریمی در این تیم هستند که اکثریت حاضران در جلسه دست خود را به نشانه تایید بالا بردند و مالک جدید باشگاه نفت طلاییه نیز اعلام نمود از فردا جمعه کریمی در تمرینات حضور پیدا می کند.
علی کریمی هفتم تیرماه سرمربی نفت تهران شد ولی قبل از شروع لیگ هفدهم و پیش از بازی سوپر جام فصل 96-95 برابر پرسپولیس، به دلیل مسائل مالی و عدم رفع مشکلاتی از قبیل زمین تمرین، عقد قرارداد بازیکنان و ... این تیم را همراهی نکرد تا حمید درخشان هدایت نفت را برعهده بگیرد.
نفت تهران با هدایت درخشان در بازی سوپرجام شکست خورد و در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر نیز یک برد، دو تساوی و دو باخت داشت ولی این مربی نیز طی یک هفته اخیر به علت مشخص نبودن وضعیت این باشگاه در تمرینات حضور پیدا نکرد تا با ورود وزارت نفت، این باشگاه به شرکت فرآورده های نفتی طلاییه واگذار شود.
 
جهانیان، مالک جدید باشگاه نفت طلاییه نیز خیلی زود کارش را برای رفع مشکلات تیم آغاز کرد و حالا بعد از جلسه با بازیکنان و موافقت آنها، علی کریمی را دوباره به عنوان سرمربی این تیم معرفی نمود.


تیم نفت طلاییه تهران از جمعه تمرینات خود را زیر نظر علی کریمی آغاز می کند تا آماده بازی هفته ششم لیگ برتر مقابل گسترش فولاد در ورزشگاه تختی شود.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال