عمران زاده: جدال با الهلال عربستان حکم مرگ و زندگی را دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: جدال با الهلال عربستان حکم مرگ و زندگی را برای آبی پوشان تهران دارد. این تیم باید هر طور شده با دست پر زمین مسابقه را ترک کند تا شانس هایش برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا زنده بماند....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: جدال با الهلال عربستان حکم مرگ و زندگی را برای آبی پوشان تهران دارد. این تیم باید هر طور شده با دست پر زمین مسابقه را ترک کند تا شانس هایش برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا زنده بماند.

به گزارش مدال، حنیف عمران زاده اظهار داشت: پس از شکست استقلال در شهرآورد و تساوی در بازی با سایپا شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر کمرنگ شد. هواداران استقلال از نتایجی که تیم مورد علاقه شان کسب کرده است ناراحت هستند و توقع دارند که آبی پوشان تهرانی عملکرد قابل قبول تری را در مسابقات به نمایش بگذارد.


بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بیشتر از همیشه به آرامش احتیاج دارد و باید از حاشیه و جنجال دوری کند و این وظیفه ای است که مدیران و مسولان استقلال بر عهده دارند. در این برهه حساس خیلی از اتفاقات باید به باد فراموشی سپرده شود تا لیگ برتر به پایان برسد.
عمران زاده تصریح کرد: استقلال در دو بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب نکرده است. در دیدار اول مغلوب الدحیل قطر شد و در تهران با العین مساوی کرد و برای همین جدال با الهلال عربستان حکم مرگ و زندگی را برای آبی پوشان تهرانی دارد.


وی ادامه داد: الهلال تیمی قدرتمند برای استقلال محسوب می شود و در دوبازی قبلی خود به پیروزی رسیده و برای قهرمانی در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی کرده است اما نباید فراموش کنیم اسقلال همیشه استقلال است و همواره در روزهای سخت خوش را به خوبی نشان داده است. امیدوارم استقلال فردا شب با برتری برابر حریف عربستانی خود خاطره تلخ شکست برابر پرسپولیس را از خاطره ها پاک کند.


پیشکسوت استقلال در پایان گفت: استقلال فصل گذشته توانست در عمان الهلال را شکست بدهد. اگر بازیکنان این تیم فعل خواستن را به خوبی صرف کنند می توانند آن پیروزی مهم را تکرار کنند.