Banner

عملکرد بایرن‌مونیخ در فصل نقل و انتقالات؛ اف سی هالیوود جذاب!

بایرنی‌ها در فصل نقل و انتقالات پرکار ظاهر شدند و با تقویت تیم خود نشان دادند می‌خواهند امسال در اروپا متفاوت‌ ظاهر شوند....

با وجود قهرمانی‌های متعدد در بوندس‌لیگا بایرن باز هم می‌خواهد برای فتح عناوین تلاش کند. بایرن سلطان بلامنازع آلمان است اما نتوانسته از سال ۲۰۱۳ به فینال لیگ قهرمانان برسد و حتی فصل گذشته در اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان از دور مسابقات کنار رفت. با وجود هزینه ۱۴۳ میلیون یورویی در فصل نقل و انتقالات اما امسال یکی از سخت‌ترین سال‌های باواریایی‌ها است و آن‌ها فصل سختی را در رقابت با لایپزیک و دورتموند در پیش دارند.
قرمزپوشان شهر مونیخ در خط دفاع لوکاس هرناندز را از اتلتیکو خریدند تا این بازیکن ۲۳ ساله جانشینی آلابا شود. در پست دفاع بنجامین پاوارد هم از اشتوتکارت به بایرن پیوسته و می‌تواند عصای دست بایرن در رقابت‌ها شود.
در خط هافبک مایکل کویزانس فرانسوی از مونشن گلادباخ به بایرن آمده که شاید خرید درجه یکی به شمار نیاید اما می‌تواند در دراز مدت به تیم آلمانی کمک کند. همچنین بزرگترین خرید بایرن در فصل نقل و انتقالات کوتینیو است که بالاخره از بارسا جدا شد تا ماجراجویی‌اش را این‌بار در آلمان ادامه دهد و با انگیزه خود دوباره به عنوان بازیکنان سطح اول فوتبال معرفی شود.
در خط حمله هم بایرن توانست پریشیچ و جان فیت آرپ را به آلیانز آره‌نا بیاورد تا شاید جای خالی روبن و ریبری که پس از سال‌ها دیگر در بایرن حضور ندارند پر شود.
بایرنی‌ها تا پایان هفته سوم در رده دوم جدول بوندس‌لیگا قرار دارند اما با توجه به خریدها و عملکرد فصل گذشته‌شان زیر نظر کواچ می‌توان همچنان آن‌ها را امید اول قهرمانی در بوندس‌لیگا دانست اما هدف اصلی آن‌ها فتح لیگ قهرمانان است که کسب آن برای باواریایی‌ها بسیار سخت به نظر می‌رسد.

بیشتر ببینید:

خلاصه بایرن مونیخ 6 - 1 ماینز/ ویدیو

 

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات Ivan Perišić فیلیپه کوتینیو بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال