عملکرد درخشان برایتون با حضور ثابت جهانبخش/3 بازی،3 برد

علیرضا جهانبخش ستاره فوتبال کشورمان رفته رفته جایگاهش را در ترکیب ثابت برایتون تثبیت می کند ......

علیرضا جهانبخش ستاره فوتبال کشورمان رفته رفته جایگاهش را در ترکیب ثابت برایتون تثبیت می کند.

به گزارش خبرنگار مدال در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر انگلیس تیم برایتون که برای سومین مسابقه متوالی علیرضا جهانبخش را در ترکیب داشت،در استادیوم فالمر میزبان تیم رده نهمی ولورهمپتون بود و موفق شدند با تک گل گلن مورای یک بر صفر به پیروزی برسد.

بازی روز گذشته سومین حضور متوالی جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون بود که با سومین برد متوالی این تیم هم همراه شد.علیرضا جهانبخش در 7 هفته ابتدایی لیگ برتر در هیچ کدام از بازی ها در ترکیب ثابت برایتون حضور نداشت و به عنوان بازیکن تعویضی در 15 دقیقه پایانی به میدان می رفت.حاصل کار برایتون در این 7 بازی 4 شکست،2 تساوی و فقط یک برد بود.

اما از هفته هشتم بود که جهانبخش به ترکیب برایتون اضافه شد و شب گذشته سومین حضور خود در ترکیب ثابت تیمش را تجربه کرد.با این 90 دقیقه دقایق حضور جهانبخش در لیگ برتر به 348 دقیقه رسید و ۱۹ پاس صحیح، سه برتری در نبردهای تن به تن، یک بار جلوگیری از حملات حریف، یک تکل موفق، چهار دریبل، یک سانتر و دو خطا حاصل کار او در این بازی بود.

تکته قابل توجه اینجاست که برایتون در سومین حضور ثابت جهانبخش به سومین برد متوالی خود دست یافت.در واقع برایتون بدون جهانبخش از 7 بازی فقط 5 امتیاز گرفته بود و با حضور ثابت او از 3 بازی 9 امتیاز گرفته است!

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال