عملکرد ضعیف فرکی مقابل استقلال

. فرکی فقط یک بار در لیگ موفق شده از سد استقلال بگذرد که به لیگ دوازدهم برمی‌گردد که فرکی هدایت فولاد را بر عهده داشت و استقلال را 3 بر 2 شکست داد. نتایج شفر...
. فرکی فقط یک بار در لیگ موفق شده از سد استقلال بگذرد که به لیگ دوازدهم برمی‌گردد که فرکی هدایت فولاد را بر عهده داشت و استقلال را 3 بر 2 شکست داد.  نتایج شفر

به گزارش مدال،حسین فرکی بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر به استقلال باخته است.در رویارویی های مستقیم فرکی مقابل استقلال در 12 بازی، 10 برد سهم استقلال بوده و یک بازی هم مساوی شده استجالب است بدانیم فرکی فقط یک بار در لیگ موفق شده از سد استقلال بگذرد که به لیگ دوازدهم برمی‌گردد که فرکی هدایت فولاد را بر عهده داشت و استقلال را 3 بر 2 شکست داد.

 

اختلاف گل زیاد

در 12 بازی که تیم‌های تحت هدایت فرکی یعنی نفت تهران، فولاد و سپاهان با استقلال داشته‌اند، استقلالی‌ها 23 گل زده‌اند و تیم‌های فرکی هم شش گل که اختلاف بسیار زیادی به نظر می‌رسد.اینطور نیست؟

تقابل با شفر

این بازی اولین تقابل فرکی و شفر نیز محسوب می‌شود. خود شفر نیز از فصل گذشته تاکنون سه بار برابر پیکان قرار گرفته که استقلال با او در بازی رفت فصل قبل بدون گل مساوی کرد و در بازی برگشت سه بر دو به پیروزی رسید. بازی رفت دو تیم در این فصل هم صفر – صفر مساوی شد.