عملکرد فاجعه‌بار گرانترین خرید تاریخ باشگاه آرسنال

شب گذشته دو تیم منچستریونایتد و آرسنال به تساوی یک بر یک رضایت دادند اما نکته عجیب عملکرد بسیار بد نیکلاس په‌په، گرانترین خرید تاریخ باشگاه آرسنال در این مسابقه بود....

شب گذشته دو تیم منچستریونایتد و آرسنال به تساوی یک بر یک رضایت دادند اما نکته عجیب عملکرد بسیار بد نیکلاس په‌په، گرانترین خرید تاریخ باشگاه آرسنال در این مسابقه بود.

به گزارش مدال، «نیکلاس په‌په» سال گذشته با درخشش در لیل توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را جلب کرد و در نهایت با قبول پیشنهاد 72 میلیون پوندی آرسنال به گرانترین خرید تاریخ این باشگاه تبدیل شد.

اما په‌په از بدو ورود به آرسنال نتوانسته انتظارات را برآورده کند و شب گذشته برابر منچستریونایتد هم یک نمایش ضعیف دیگر داشت و پس از بازی مورد انتقاد تند «یان رایت» اسطوره باشگاه آرسنال نیز قرار گرفت. رایت در این خصوص گفت: «فکر می‌کنم په‌په نیاز به تلاش بیشتر دارد. می‌خواهیم از او عملکرد بهتر ببینیم.»

«روی کین» اسطوره باشگاه منچستریونایتد هم درباره مهاجم ساحل عاجی صحبت کرد: «او باید به خاطر پولی که برایش پرداختند بیشتر تلاش کند. او امشب نجنگید.»

په‌په خودش اما در مصاحبه با RMC گفت: «باید حقیقت را بگویم، شرایط برایم آسان نبوده است. آمارم خوب نبود و هنوز نتوانسته‌ام به سطحم در لیل برسم. باید اعتماد به نفسم را بازیابم. نگران شرایطم نیستم. به تلاش ادامه می‌دهم. بازی در لیگ جدید زمان می‌خواهد تا در آن جا بیفتید.»

بیشتر بخوانید:

په‌په: انتقالم به آرسنال عجیب بود!

تگ ها


نیکلاس په‌په آرسنال توپچی‌های لندن منچستریونایتد آرسنال گرانترین خرید تاریخ آرسنال لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان روی کین انتقاد از په‌په فوتبال