عملکرد لوئیز انریکه در دوران سرمربیگری در بارسلونا به بهانه حضورش در تیم ملی اسپانیا

لوئيز انریکه، سرمربی جوان و موفق بارسلونا را باید بهترین مربی تاریخ این باشگاه از نظر درصد پیروزی در بازیهای خارج از خانه اروپایی بدانیم ......

 لوئيز انریکه، سرمربی جوان و موفق بارسلونا را باید بهترین مربی تاریخ این باشگاه از نظر درصد پیروزی در بازی‌های خارج از خانه اروپایی بدانیم. او 57.14 درصد بازی‌ها در خانه حریفان را آبی اناری‌ها تحت هدایت این مربی پیروز شده‌اند.

به گزارش mundodeportivo، لیگ قهرمانان برگشته و بارسا در اولین بازی از دور حذفی رقابت‌ها فرداشب در پارک د پرنس میهمان پاری سن ژرمن خواهد بود. آمار نشان می‌دهد بارسا با هدایت انریکه عملکرد خیلی خوبی در بازی‌های خارج از خانه لیگ قهرمانان اروپا داشته است. این مربی از 14 بازی خارج از خانه اروپایی خود زیر نظر انریکه، 8 برد کسب کرده است. 57.14 درصد پیروزی یعنی باید او را بهترین مربی تاریخ بارسا از این لحاظ بدانیم.

پس از انریکه، رکساچ و لوئيس فن خال به ترتیب با 55.55 و 55 درصد پیروزی در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. انریکه که سومین فصل حضورش روی نیمکت بارسا را تجربه می‌کند، در دو فصل اول خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ترتیب منچسترسیتی (2-1) و آرسنال (2-0) در خانه حریف شکست داده است. ضمن اینکه تیم لوچو در مقابل پاری سن ژرمن نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است. در این سه فصل، چهار بار رویارویی با پاریسی‌ها برای بارسا سه پیروزی و یک شکست به همراه داشته است.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال